This report lists the divers who are currently eligible to compete. | ||||
Prequalified Divers | ||||
Event | Diver | |||
11 & Under Boys 1m J.O - Prelim | Bobby Fellingham | |||
11 & Under Boys 3m J.O - Semifinal | West Pocker | |||
11 & Under Boys Platform J.O - Semifinal | West Pocker | |||
11 & Under Girls 1m J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
11 & Under Girls 3m J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
11 & Under Girls Platform J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
12-13 Boys 1m J.O - Prelim | Jet Geovanni | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
12-13 Boys 3m J.O - Prelim | Jet Geovanni | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Jet Geovanni | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Esther Dansinger | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Anna Lemkin | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Esther Dansinger | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Anna Lemkin | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
12-13 Girls Platform J.O - Prelim | Madeline Kohel | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Anna Lemkin | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Trever Cheung | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Luca Fassi | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Luke Forester | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Max Fowler | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Joshua Thai | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Bo Bridges | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Trever Cheung | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Luca Fassi | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Max Fowler | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Joshua Thai | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Bo Bridges | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Trever Cheung | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Luca Fassi | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Max Fowler | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Joshua Thai | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Annie Bingle | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Ruth Mccranie | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Annie Bingle | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Ruth Mccranie | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
14-15 Girls Platform J.O - Prelim | Katlyn Raby | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Ruth Mccranie | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Boys 1m J.O - Prelim | Sky Geovanni | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Manuel Borowski | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jake Butler | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Noah Duperre | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jacob Fielding | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Flory | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Kevin Mendez | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Lyle Yost | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Jaden Cardona | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Kelan Huffman | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Manuel Borowski | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jake Butler | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Noah Duperre | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jacob Fielding | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Flory | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Kevin Mendez | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Lyle Yost | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Sky Geovanni | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Manuel Borowski | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jake Butler | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Noah Duperre | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jacob Fielding | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Flory | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Kevin Mendez | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Lyle Yost | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Chloe Bishop | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Maria Coburn | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Jessie Creed | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Rachel Dickerson | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Remi Edvalson | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Maia Goldstein | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Emily Grund | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Johanna Holloway | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Markie Hopkins | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Daria Lenz | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Bridget O'Neil | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Carolina Sculti | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Jenna Sonnenberg | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Samantha Vear | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Aliyah Watson | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
16-18 Girls 3m J.O - Prelim | Maia Goldstein | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Chloe Bishop | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Maria Coburn | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Jessie Creed | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Rachel Dickerson | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Remi Edvalson | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Emily Grund | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Johanna Holloway | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Markie Hopkins | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Daria Lenz | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Bridget O'Neil | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Carolina Sculti | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Jenna Sonnenberg | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Samantha Vear | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Aliyah Watson | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
16-18 Girls Platform J.O - Prelim | Courtney Russo | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Chloe Bishop | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Maria Coburn | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Jessie Creed | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Rachel Dickerson | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Remi Edvalson | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Emily Grund | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Johanna Holloway | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Markie Hopkins | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Daria Lenz | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Bridget O'Neil | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Carolina Sculti | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Jenna Sonnenberg | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Samantha Vear | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Aliyah Watson | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
Select Event: | ||||
11 & Under Girls 1m J.O | ||||
11 & Under Girls 3m J.O | ||||
11 & Under Girls Platform J.O | ||||
12-13 Girls 1m J.O | ||||
12-13 Girls 3m J.O | ||||
12-13 Girls Platform J.O | ||||
14-15 Girls 1m J.O | ||||
14-15 Girls 3m J.O | ||||
14-15 Girls Platform J.O | ||||
16-18 Girls 1m J.O | ||||
16-18 Girls 3m J.O | ||||
16-18 Girls Platform J.O | ||||
14-18 Synchro. Girls 3m | ||||
14-18 Synchro. Girls Platform | ||||
11 & Under Boys 1m J.O | ||||
11 & Under Boys 3m J.O | ||||
11 & Under Boys Platform J.O | ||||
12-13 Boys 1m J.O | ||||
12-13 Boys 3m J.O | ||||
12-13 Boys Platform J.O | ||||
14-15 Boys 1m J.O | ||||
14-15 Boys 3m J.O | ||||
14-15 Boys Platform J.O | ||||
16-18 Boys 1m J.O | ||||
16-18 Boys 3m J.O | ||||
16-18 Boys Platform J.O | ||||
14-18 Synchro. Boys 3m | ||||
14-18 Synchro. Boys Platform | ||||
14-15 Boys Platform J.O (Prelim) | ||||
1 | Jacob Fisher | ADC | Zone C | 321.85 |
2 | Aidan Wang | MDC | Zone A | 312.55 |
3 | Matthew Bray | ADC | Zone C | 310.60 |
4 | Jackson Greene | TENN | Zone B | 310.15 |
5 | Jordan Green | TDC | Zone B | 300.50 |
6 | Whitaker Grover | WWD | Zone A | 292.45 |
7 | Gage Dubois | PDC | Zone F | 290.20 |
8 | Everett Tai | DRD | Zone E | 285.65 |
9 | Joshua Brunstetter | MVN | Zone F | 284.30 |
10 | Liam Miller | DDC | Zone C | 284.15 |
11 | Madden Saini | DRD | Zone E | 283.70 |
12 | Charles Berman | MDC | Zone A | 283.40 |
13 | Clinton Grandberry | ALPH | Zone E | 282.30 |
14 | Spencer Bloom | DDC | Zone C | 275.55 |
15 | Rocky Ramsland | WCD | Zone A | 270.00 |
16 | Seif El-Askary | MVN | Zone F | 265.25 |
17 | John Bessire | YCFT | Zone B | 251.90 |
18 | Ian Asuncion-Duong | TROJ | Zone F | 246.40 |
19 | Dylan Mullen | MILE | Zone E | 238.75 |
20 | Andrew Bennett | SDT | Zone D | 231.20 |
21 | Bennet Loving | CLAY | Zone D | 223.35 |
22 | Talan Blackmon | DALL | Zone B | 222.85 |
23 | Dean Treanor | CDA | Zone D | 218.85 |
24 | Ryan Quinn | MDC | Zone D | 214.45 |
14-15 Boys Platform J.O (Semi) | ||||
1 | Carson Tyler | MOSS | Zone B | 416.35 |
2 | Joshua Thai | SCAL | Zone F | 399.70 |
3 | Finnian Gelbach | ADC | Zone A | 378.70 |
4 | Denny Gulia Janovski | MIAD | Zone B | 378.25 |
5 | Raphael Tourette | SCDC | Zone E | 371.20 |
6 | Trever Cheung | COM | Zone F | 366.80 |
7 | Kaden Springfield | OHIO | Zone C | 364.55 |
8 | Nicholas Stone | COM | Zone F | 358.70 |
9 | Ethan Badrian | MDC | Zone A | 355.15 |
10 | Jacob Jones | TWDA | Zone B | 346.85 |
11 | Benedict Nguyen | GCD | Zone B | 346.60 |
12 | Tyler Read | ADC | Zone A | 338.25 |
13 | Alexander Poulin | CWD | Zone C | 331.50 |
14 | Bo Bridges | MOSS | Zone B | 331.30 |
15 | Tyler Wills | ADC | Zone C | 327.85 |
16 | Austin Mone | TROJ | Zone F | 314.80 |
17 | Dash Glasberg | TROJ | Zone F | 313.25 |
18 | Hayden Elliott | SANA | Zone B | 311.90 |
19 | Jack Clark | STAN | Zone E | 305.95 |
20 | Luca Fassi | ROSE | Zone F | 295.10 |
21 | Harper Thornett | ADC | Zone E | 294.10 |
22 | Brayden Escher | CLAY | Zone D | 257.70 |
23 | David Hatt | NDC | Zone D | 250.65 |
24 | Zach Berg | U | Zone D | 236.65 |