This report lists the divers who are currently eligible to compete. | ||||
Prequalified Divers | ||||
Event | Diver | |||
11 & Under Boys 1m J.O - Prelim | Ty Ramachandran | |||
11 & Under Boys 3m J.O - Prelim | Ty Ramachandran | |||
11 & Under Boys Platform J.O - Prelim | Carlos Lujan | |||
11 & Under Girls 1m J.O - Prelim | Juliet Radich | |||
11 & Under Girls 3m J.O - Prelim | Juliet Radich | |||
11 & Under Girls Platform J.O - Prelim | Anastasia Buza | |||
12-13 Boys 1m J.O - Prelim | August Hibler | |||
12-13 Boys 1m J.O - Prelim | Maxwell Miller | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Aiden Sadler | |||
12-13 Boys 3m J.O - Prelim | August Hibler | |||
12-13 Boys 3m J.O - Prelim | Maxwell Miller | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Aiden Sadler | |||
12-13 Boys Platform J.O - Prelim | August Hibler | |||
12-13 Boys Platform J.O - Prelim | Maxwell Miller | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Aiden Sadler | |||
12-13 Girls 1m J.O - Prelim | Lanie Gutch | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
12-13 Girls 3m J.O - Prelim | Ruth Mccranie | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
12-13 Girls Platform J.O - Prelim | Avery Phillips | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
14-15 Boys 1m J.O - Prelim | Kelan Huffman | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Max Fowler | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
14-15 Boys 3m J.O - Prelim | Kelan Huffman | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Max Fowler | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
14-15 Boys Platform J.O - Prelim | Kelan Huffman | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Max Fowler | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
14-15 Girls 1m J.O - Prelim | Madelyn Seltzer | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Elena Yeh | |||
14-15 Girls 3m J.O - Prelim | Annie Bingle | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Elena Yeh | |||
14-15 Girls Platform J.O - Prelim | Madelyn Seltzer | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Elena Yeh | |||
16-18 Boys 1m J.O - Prelim | Emanuel Vazquez | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Noah Duperre | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jacob Fielding | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Flory | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Nicholas Hart | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Lyle Yost | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Emanuel Vazquez | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Noah Duperre | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jacob Fielding | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Flory | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Nicholas Hart | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Lyle Yost | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Emanuel Vazquez | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Noah Duperre | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jacob Fielding | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Flory | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Nicholas Hart | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Lyle Yost | |||
16-18 Girls 1m J.O - Prelim | Nicole Stambo | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Grace Cable | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Maria Coburn | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Emily Grund | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Johanna Holloway | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Daria Lenz | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Maggie Merriman | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Bridget O'Neil | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Mayson Richards | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Carolina Sculti | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Jordan Skilken | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Maycey Vieta | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Jessica Warak | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Allison Ward | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Aliyah Watson | |||
16-18 Girls 3m J.O - Prelim | Jennifer Bell | |||
16-18 Girls 3m J.O - Prelim | Megan Phillip | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Grace Cable | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Maria Coburn | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Emily Grund | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Johanna Holloway | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Daria Lenz | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Maggie Merriman | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Bridget O'Neil | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Mayson Richards | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Carolina Sculti | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Jordan Skilken | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Maycey Vieta | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Jessica Warak | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Allison Ward | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Aliyah Watson | |||
16-18 Girls Platform J.O - Prelim | Kara Holt | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Grace Cable | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Maria Coburn | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Emily Grund | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Johanna Holloway | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Daria Lenz | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Maggie Merriman | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Bridget O'Neil | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Mayson Richards | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Carolina Sculti | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Jordan Skilken | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Maycey Vieta | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Jessica Warak | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Allison Ward | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Aliyah Watson | |||
Select Event: | ||||
11 & Under Girls 1m J.O | ||||
11 & Under Girls 3m J.O | ||||
11 & Under Girls Platform J.O | ||||
12-13 Girls 1m J.O | ||||
12-13 Girls 3m J.O | ||||
12-13 Girls Platform J.O | ||||
14-15 Girls 1m J.O | ||||
14-15 Girls 3m J.O | ||||
14-15 Girls Platform J.O | ||||
16-18 Girls 1m J.O | ||||
16-18 Girls 3m J.O | ||||
16-18 Girls Platform J.O | ||||
11 & Under Boys 1m J.O | ||||
11 & Under Boys 3m J.O | ||||
11 & Under Boys Platform J.O | ||||
12-13 Boys 1m J.O | ||||
12-13 Boys 3m J.O | ||||
12-13 Boys Platform J.O | ||||
14-15 Boys 1m J.O | ||||
14-15 Boys 3m J.O | ||||
14-15 Boys Platform J.O | ||||
16-18 Boys 1m J.O | ||||
16-18 Boys 3m J.O | ||||
16-18 Boys Platform J.O | ||||
14-15 Girls Platform J.O (Prelim) | ||||
1 | Isabel Gregersen | MILE | Zone E | 292.55 |
2 | Jenna Jagielski | THDC | Zone E | 289.45 |
3 | Kamryn Wong | GCD | Zone B | 282.90 |
4 | Lilia Castanon | SCDC | Zone E | 277.70 |
5 | Emilie Moore | CORA | Zone B | 273.70 |
6 | Olivia Rosen | CORA | Zone B | 257.80 |
7 | Rachel Dickerson | GCD | Zone B | 257.45 |
8 | Mackenna Stocker | CLAV | Zone F | 250.75 |
9 | Zoe Jespersgaard | LADC | Zone F | 243.75 |
10 | Grace Miller | MILE | Zone E | 243.10 |
11 | Mackenzie Kim | SCAL | Zone F | 242.60 |
12 | Olivia Paquette | WWD | Zone A | 242.45 |
13 | Grace Lee | TROJ | Zone F | 241.25 |
14 | Annie Bingle | MARL | Zone A | 240.70 |
15 | Grace Courtney | WTRC | Zone C | 238.00 |
16 | Regina Meirmanova | CHI | Zone D | 237.00 |
17 | Kamila Podsiadlo | CWD | Zone C | 236.65 |
18 | Sarah Krusinski | WTRC | Zone C | 232.35 |
19 | Anne Costello | LDA | Zone C | 228.35 |
20 | Alexa Williams | RIP | Zone D | 226.95 |
21 | Ryane Neal | NDC | Zone D | 219.85 |
22 | Audrey Frohloff | AIRB | Zone D | 217.35 |
23 | Devon Ott | MARL | Zone A | 213.70 |
24 | Callie Borda | MDC | Zone A | 213.55 |
14-15 Girls Platform J.O (Semi) | ||||
1 | Daryn Wright | IISD | Zone C | 358.20 |
2 | Remi Edvalson | STAN | Zone E | 318.25 |
3 | Supisara Shauntel Lim | STAN | Zone E | 317.65 |
4 | Chloe Bishop | CORA | Zone B | 314.00 |
5 | Gloria Lai | STAN | Zone E | 305.95 |
6 | Haley Marshall | MDC | Zone A | 304.20 |
7 | Grace Austin | COM | Zone B | 303.00 |
8 | Chloe McKnight | COM | Zone B | 294.70 |
9 | Megan Carter | NDC | Zone D | 293.85 |
10 | Zara Joy Ayazi | ROSE | Zone F | 286.90 |
11 | Mikayla Zick | IISD | Zone C | 284.85 |
12 | Hailey Johnson | ARIZ | Zone F | 279.45 |
13 | Andra Buchan | CDA | Zone D | 275.00 |
14 | Elena Yeh | ARRO | Zone F | 266.60 |
15 | Maya Salvitti | LADC | Zone F | 262.85 |
16 | Elina Natarajan | UNYD | Zone A | 258.25 |
17 | Kyler Dixon | ADA | Zone C | 256.65 |
18 | Joslyn Oakley | CDA | Zone A | 251.30 |
19 | Elizabeth Kaye | ADA | Zone C | 242.05 |
20 | Molly Hampton | FDT | Zone D | 241.20 |