This report lists the divers who are currently eligible to compete. | ||||
Prequalified Divers | ||||
Event | Diver | |||
11 & Under Girls 1m J.O - Prelim | Mallory Worobel | |||
11 & Under Girls 3m J.O - Prelim | Mallory Worobel | |||
11 & Under Girls Platform J.O - Prelim | Mallory Worobel | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Mitchell Caldwell | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Mitchell Caldwell | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Mitchell Caldwell | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Dominic Roberto | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Dominic Roberto | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Dominic Roberto | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
14-15 Girls 1m J.O - Prelim | Camille Ching | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Avery Giese | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Lanie Gutch | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Anna Lemkin | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
14-15 Girls 3m J.O - Prelim | Camille Ching | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Avery Giese | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Lanie Gutch | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Anna Lemkin | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
14-15 Girls Platform J.O - Prelim | Camille Ching | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Avery Giese | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Lanie Gutch | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Anna Lemkin | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Manuel Borowski | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Luca Fassi | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Finnian Gelbach | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Harrison Nolan | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jack Ryan | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Manuel Borowski | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Luca Fassi | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Finnian Gelbach | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Harrison Nolan | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jack Ryan | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Kaden Springfield | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Manuel Borowski | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Clayton Chaplin | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Tyler Downs | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Luca Fassi | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Finnian Gelbach | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Denny Gulia Janovski | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Quentin Henninger | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jack Matthews | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Harrison Nolan | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jack Ryan | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jordan Rzepka | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Girls 1m J.O - Prelim | Hannah Stumpf | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Lauren Burch | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Isabel Gregersen | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Margo O'Meara | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Jenna Sonnenberg | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
16-18 Girls 3m J.O - Prelim | Hannah Stumpf | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Lauren Burch | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Isabel Gregersen | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Margo O'Meara | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Jenna Sonnenberg | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Lauren Burch | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Anne Fowler | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Tarrin Gilliland | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Isabel Gregersen | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Hailey Hernandez | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Sophia McAfee | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Margo O'Meara | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Jenna Sonnenberg | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
Select Event: | ||||
11 & Under Girls 1m J.O | ||||
11 & Under Girls 3m J.O | ||||
11 & Under Girls Platform J.O | ||||
12-13 Girls 1m J.O | ||||
12-13 Girls 3m J.O | ||||
12-13 Girls Platform J.O | ||||
14-15 Girls 1m J.O | ||||
14-15 Girls 3m J.O | ||||
14-15 Girls Platform J.O | ||||
16-18 Girls 1m J.O | ||||
16-18 Girls 3m J.O | ||||
16-18 Girls Platform J.O | ||||
11 & Under Boys 1m J.O | ||||
11 & Under Boys 3m J.O | ||||
11 & Under Boys Platform J.O | ||||
12-13 Boys 1m J.O | ||||
12-13 Boys 3m J.O | ||||
12-13 Boys Platform J.O | ||||
14-15 Boys 1m J.O | ||||
14-15 Boys 3m J.O | ||||
14-15 Boys Platform J.O | ||||
16-18 Boys 1m J.O | ||||
16-18 Boys 3m J.O | ||||
16-18 Boys Platform J.O | ||||
11 & Under Boys 3m J.O (Prelim) | ||||
1 | Charles Stevens | MOSS | Zone B | 178.95 |
2 | Michael Rodetsky | WFLA | Zone B | 175.55 |
3 | James Roberts | DDC | Zone A | 168.50 |
4 | Tanner Tessier | TRIA | Zone A | 167.00 |
5 | John Koempel | VALL | Zone F | 165.55 |
6 | Christian Barboza | GADC | Zone A | 165.00 |
7 | Connor Atkins | MD | Zone B | 158.40 |
8 | Landon Loftin | ADA | Zone B | 156.15 |
9 | Jackson Chase | CDA | Zone A | 154.55 |
10 | Owen Stebbins | LADC | Zone F | 153.75 |
11 | Dawson Tanner | DUKE | Zone A | 146.25 |
12 | Webber Meade-Sofield | LADC | Zone F | 144.25 |
13 | Ryan Reyes | COM | Zone F | 142.00 |
14 | Evan Myers | DUKE | Zone A | 141.90 |
15 | Dylan Beck | VALL | Zone F | 138.15 |
16 | Sawyer Landman | CDA | Zone A | 137.55 |
17 | Wyatt Brink-Polidan | MICH | Zone D | 130.00 |
18 | Quinn Edwards | SDT | Zone D | 126.70 |
11 & Under Boys 3m J.O (Semi) | ||||
1 | Delaney Hsu | ALLI | Zone D | 227.55 |
2 | Carlos Lujan | TOD | Zone B | 226.25 |
3 | Tanner Lange | YWSF | Zone F | 215.30 |
4 | Colby Novick | CDA | Zone A | 204.75 |
5 | Beck Gregory | MOSS | Zone B | 201.95 |
6 | Cristiano Garcia | ADC | Zone A | 198.85 |
7 | Marc Huang | TROJ | Zone F | 189.50 |
8 | Selah Huante | MOSS | Zone B | 183.45 |
9 | Beaumanoir Amprey | DDC | Zone A | 174.55 |
10 | Logan Castaneda | DSD | Zone D | 172.85 |
11 | Liam Smith | DELT | Zone E | 170.50 |
12 | Dylan Haynie | COM | Zone F | 168.40 |
13 | Pengxu Lor | MDA | Zone D | 151.35 |