This report lists the divers who are currently eligible to compete. | ||||
Prequalified Divers | ||||
Event | Diver | |||
11 & Under Girls 1m J.O - Semifinal | ElliReese Niday | |||
11 & Under Girls 3m J.O - Semifinal | ElliReese Niday | |||
11 & Under Girls Platform J.O - Semifinal | ElliReese Niday | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Leyton Dean | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Cristiano Garcia | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Delaney Hsu | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Carlos Lujan | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Leyton Dean | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Cristiano Garcia | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Delaney Hsu | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Carlos Lujan | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Leyton Dean | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Cristiano Garcia | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Delaney Hsu | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Carlos Lujan | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Girls 1m J.O - Prelim | Kendall Deloach | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Barbara Chen | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Evelyn Wang | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Mallory Worobel | |||
12-13 Girls 3m J.O - Prelim | Austin Taylor | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Barbara Chen | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Evelyn Wang | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Mallory Worobel | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Barbara Chen | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Evelyn Wang | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Mallory Worobel | |||
14-15 Boys 1m J.O - Prelim | Sean Dowling | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Matthew Brisson | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Max Van Stone | |||
14-15 Boys 3m J.O - Prelim | Sean Dowling | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Matthew Brisson | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Max Van Stone | |||
14-15 Boys Platform J.O - Prelim | Sean Dowling | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Matthew Brisson | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Max Van Stone | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Jacqueline Chen | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Amelia Rinehart | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Avaleigh Westfall | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Jacqueline Chen | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Amelia Rinehart | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Avaleigh Westfall | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Jacqueline Chen | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Amelia Rinehart | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Avaleigh Westfall | |||
16-18 Boys 1m J.O - Prelim | Jackson Lipscomb | |||
16-18 Boys 1m J.O - Prelim | Nicholas Wanzer | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Misha Andriyuk | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Gage Dubois | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jacob Jones | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Kaden Springfield | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jacob Welsh | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Zachary Welsh | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Tyler Wills | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Bo Bridges | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Jackson Lipscomb | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Nicholas Wanzer | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Misha Andriyuk | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Gage Dubois | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jacob Jones | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Kaden Springfield | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jacob Welsh | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Zachary Welsh | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Tyler Wills | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Bo Bridges | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Jackson Lipscomb | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Nolan Rooker | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Nicholas Wanzer | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Misha Andriyuk | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Gage Dubois | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jacob Jones | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Kaden Springfield | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jacob Welsh | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Zachary Welsh | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Tyler Wills | |||
16-18 Girls 1m J.O - Prelim | Haley Marshall | |||
16-18 Girls 1m J.O - Prelim | Grace Wu | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Jaiden Lynch | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Mia Prusiecki | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
16-18 Girls 3m J.O - Prelim | Antonina Harned | |||
16-18 Girls 3m J.O - Prelim | Haley Marshall | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Jaiden Lynch | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Mia Prusiecki | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
16-18 Girls Platform J.O - Prelim | Ennika Carlson | |||
16-18 Girls Platform J.O - Prelim | Antonina Harned | |||
16-18 Girls Platform J.O - Prelim | Haley Marshall | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Ava Boyer | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Jaiden Lynch | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Mia Prusiecki | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
Select Event: | ||||
11 & Under Girls 1m J.O | ||||
11 & Under Girls 3m J.O | ||||
11 & Under Girls Platform J.O | ||||
12-13 Girls 1m J.O | ||||
12-13 Girls 3m J.O | ||||
12-13 Girls Platform J.O | ||||
14-15 Girls 1m J.O | ||||
14-15 Girls 3m J.O | ||||
14-15 Girls Platform J.O | ||||
16-18 Girls 1m J.O | ||||
16-18 Girls 3m J.O | ||||
16-18 Girls Platform J.O | ||||
11 & Under Boys 1m J.O | ||||
11 & Under Boys 3m J.O | ||||
11 & Under Boys Platform J.O | ||||
12-13 Boys 1m J.O | ||||
12-13 Boys 3m J.O | ||||
12-13 Boys Platform J.O | ||||
14-15 Boys 1m J.O | ||||
14-15 Boys 3m J.O | ||||
14-15 Boys Platform J.O | ||||
16-18 Boys 1m J.O | ||||
16-18 Boys 3m J.O | ||||
16-18 Boys Platform J.O | ||||
14-15 Girls 1m J.O (Prelim) | ||||
1 | Bianca Hutter | LHA | Zone D | 340.05 |
2 | Camille Ching | SCDC | Zone E | 335.75 |
3 | Chloe Wong | PACI | Zone D | 334.95 |
4 | Aoi Kondo | ALPH | Zone E | 328.00 |
5 | Elizabeth Brewer | GADC | Zone A | 327.20 |
6 | Alexa Venglar | TWDA | Zone B | 318.30 |
7 | Noelle Maisel | TWDA | Zone B | 317.75 |
8 | Vivian Brennan | DUKE | Zone A | 317.50 |
9 | Addison Williams | TWDA | Zone B | 315.75 |
10 | Elizabeth Lanak | MVN | Zone F | 314.25 |
11 | Clarissa Co | SCDC | Zone E | 310.40 |
12 | Grayson Ford | MARL | Zone A | 310.30 |
13 | Savannah Watts | MVN | Zone F | 307.80 |
14 | Iris Burns-Trahanovsky | LHA | Zone D | 306.45 |
15 | Elonia Feliciti Lobedecis | PACI | Zone D | 304.10 |
16 | Laurel Coppedge | ACDJ | Zone A | 303.45 |
17 | Jacqueline Genet | WIND | Zone D | 302.95 |
18 | Libby Thai | SUND | Zone F | 301.40 |
19 | Lada Volkov | PD | Zone D | 301.20 |
20 | Eliza Hicks | OZD | Zone B | 299.75 |
21 | Kenadie Helmboldt | COM | Zone F | 299.05 |
22 | Jacobi Bach | BOIS | Zone E | 295.80 |
23 | Mercy Goodnight | COM | Zone F | 295.10 |
24 | Leah McCarthy | GDC | Zone B | 294.70 |
25 | Zara Karimi | MDA | Zone D | 289.70 |
26 | Gabriella Panichella | CDA | Zone A | 289.15 |
27 | Eleanor Phillips | SCDC | Zone E | 289.05 |
28 | Sophia Cavaretta | FLDT | Zone B | 288.80 |
29 | Hailey Tipton | SCDC | Zone E | 285.45 |
30 | Hadley Futch | ODA | Zone B | 284.90 |
31 | Melina Michaelides | GCD | Zone C | 283.60 |
32 | Angela Yang | DUKE | Zone A | 283.55 |
33 | Addison Farman | ALPH | Zone E | 278.00 |
34 | Jenna Haigh | MVN | Zone F | 272.35 |
35 | Adelyn Flessner | FDT | Zone C | 268.55 |
36 | Violet Carone | CVD | Zone F | 267.15 |
37 | Avery Kopecky | JDA | Zone C | 266.70 |
38 | Alexiya Downer | GDC | Zone A | 266.60 |
39 | Grace Daly | WOLV | Zone C | 261.45 |
40 | Claire Wong | GCD | Zone C | 254.05 |
41 | Madison Vermilion | ACES | Zone C | 250.65 |
42 | Abigail Dumond | HCDC | Zone C | 240.15 |
14-15 Girls 1m J.O (Semi) | ||||
1 | Anna Lemkin | STAN | Zone E | 384.45 |
2 | Molly Gray | STAN | Zone E | 377.95 |
3 | Simone Hall | RIP | Zone D | 374.20 |
4 | Madeline Kohel | RIP | Zone C | 369.25 |
5 | Emma Rhines | COM | Zone F | 367.95 |
6 | Juliet Radich | CORA | Zone B | 354.55 |
7 | Juliette Landi | TWDA | Zone B | 352.30 |
8 | Isabel Baley | COM | Zone F | 343.90 |
9 | Victoria Wang | NYDC | Zone A | 342.80 |
10 | Gianna Kenrick | ROSE | Zone E | 341.70 |
11 | Maizie Sanchez | RAZO | Zone D | 341.55 |
12 | Quintilia Fidanza | RIP | Zone D | 341.50 |
13 | Haley Hall | FLDT | Zone B | 339.45 |
14 | Avaleigh Westfall | SUNS | Zone E | 337.25 |
15 | Gianna Lawrence | KNIG | Zone A | 336.45 |
16 | Ava Brinkman | GDC | Zone A | 335.70 |
17 | Lilly Rogers | GCD | Zone B | 324.90 |
18 | Ellie Lee | RIP | Zone C | 324.30 |
19 | Natalia San Jose | MVN | Zone F | 315.60 |
20 | Jacqueline Chen | ARRO | Zone F | 309.50 |
21 | Marleigh Dasilva | DDC | Zone C | 285.55 |