This report lists the divers who are currently eligible to compete. | ||||
Prequalified Divers | ||||
Event | Diver | |||
11 & Under Girls 1m J.O - Semifinal | ElliReese Niday | |||
11 & Under Girls 3m J.O - Semifinal | ElliReese Niday | |||
11 & Under Girls Platform J.O - Semifinal | ElliReese Niday | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Leyton Dean | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Cristiano Garcia | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Delaney Hsu | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Carlos Lujan | |||
12-13 Boys 1m J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Leyton Dean | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Cristiano Garcia | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Delaney Hsu | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Carlos Lujan | |||
12-13 Boys 3m J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Leyton Dean | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Cristiano Garcia | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Delaney Hsu | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Carlos Lujan | |||
12-13 Boys Platform J.O - Semifinal | Mikolas Schwickert | |||
12-13 Girls 1m J.O - Prelim | Kendall Deloach | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Barbara Chen | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Evelyn Wang | |||
12-13 Girls 1m J.O - Semifinal | Mallory Worobel | |||
12-13 Girls 3m J.O - Prelim | Austin Taylor | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Barbara Chen | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Evelyn Wang | |||
12-13 Girls 3m J.O - Semifinal | Mallory Worobel | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Barbara Chen | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Kayla Jensen | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Evelyn Wang | |||
12-13 Girls Platform J.O - Semifinal | Mallory Worobel | |||
14-15 Boys 1m J.O - Prelim | Sean Dowling | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Matthew Brisson | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys 1m J.O - Semifinal | Max Van Stone | |||
14-15 Boys 3m J.O - Prelim | Sean Dowling | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Matthew Brisson | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys 3m J.O - Semifinal | Max Van Stone | |||
14-15 Boys Platform J.O - Prelim | Sean Dowling | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Matthew Brisson | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Joshua Hedberg | |||
14-15 Boys Platform J.O - Semifinal | Max Van Stone | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Jacqueline Chen | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Amelia Rinehart | |||
14-15 Girls 1m J.O - Semifinal | Avaleigh Westfall | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Jacqueline Chen | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Amelia Rinehart | |||
14-15 Girls 3m J.O - Semifinal | Avaleigh Westfall | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Jacqueline Chen | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Juliet Radich | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Amelia Rinehart | |||
14-15 Girls Platform J.O - Semifinal | Avaleigh Westfall | |||
16-18 Boys 1m J.O - Prelim | Jackson Lipscomb | |||
16-18 Boys 1m J.O - Prelim | Nicholas Wanzer | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Misha Andriyuk | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Gage Dubois | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jacob Jones | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Kaden Springfield | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Jacob Welsh | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Zachary Welsh | |||
16-18 Boys 1m J.O - Semifinal | Tyler Wills | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Bo Bridges | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Jackson Lipscomb | |||
16-18 Boys 3m J.O - Prelim | Nicholas Wanzer | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Misha Andriyuk | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Gage Dubois | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jacob Jones | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Kaden Springfield | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Jacob Welsh | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Zachary Welsh | |||
16-18 Boys 3m J.O - Semifinal | Tyler Wills | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Bo Bridges | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Jackson Lipscomb | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Nolan Rooker | |||
16-18 Boys Platform J.O - Prelim | Nicholas Wanzer | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Misha Andriyuk | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Gage Dubois | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Bennett Greene | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Nicholas Harris | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jacob Jones | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Miller | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Joshua Sollenberger | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Kaden Springfield | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Carson Tyler | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Maxwell Weinrich | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Jacob Welsh | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Zachary Welsh | |||
16-18 Boys Platform J.O - Semifinal | Tyler Wills | |||
16-18 Girls 1m J.O - Prelim | Haley Marshall | |||
16-18 Girls 1m J.O - Prelim | Grace Wu | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Jaiden Lynch | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Mia Prusiecki | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
16-18 Girls 1m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
16-18 Girls 3m J.O - Prelim | Antonina Harned | |||
16-18 Girls 3m J.O - Prelim | Haley Marshall | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Jaiden Lynch | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Mia Prusiecki | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
16-18 Girls 3m J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
16-18 Girls Platform J.O - Prelim | Ennika Carlson | |||
16-18 Girls Platform J.O - Prelim | Antonina Harned | |||
16-18 Girls Platform J.O - Prelim | Haley Marshall | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Kaylee Bishop | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Ava Boyer | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Katerina Hoffman | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Jaiden Lynch | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Emilie Moore | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Joslyn Oakley | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Mia Prusiecki | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Bailee Sturgill | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Lily Witte | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Kamryn Wong | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Avery Worobel | |||
16-18 Girls Platform J.O - Semifinal | Daryn Wright | |||
Select Event: | ||||
11 & Under Girls 1m J.O | ||||
11 & Under Girls 3m J.O | ||||
11 & Under Girls Platform J.O | ||||
12-13 Girls 1m J.O | ||||
12-13 Girls 3m J.O | ||||
12-13 Girls Platform J.O | ||||
14-15 Girls 1m J.O | ||||
14-15 Girls 3m J.O | ||||
14-15 Girls Platform J.O | ||||
16-18 Girls 1m J.O | ||||
16-18 Girls 3m J.O | ||||
16-18 Girls Platform J.O | ||||
11 & Under Boys 1m J.O | ||||
11 & Under Boys 3m J.O | ||||
11 & Under Boys Platform J.O | ||||
12-13 Boys 1m J.O | ||||
12-13 Boys 3m J.O | ||||
12-13 Boys Platform J.O | ||||
14-15 Boys 1m J.O | ||||
14-15 Boys 3m J.O | ||||
14-15 Boys Platform J.O | ||||
16-18 Boys 1m J.O | ||||
16-18 Boys 3m J.O | ||||
16-18 Boys Platform J.O | ||||
11 & Under Boys 1m J.O (Prelim) | ||||
1 | Selah Huante | MOSS | Zone B | 199.80 |
2 | Jayden Castor | TWDA | Zone B | 191.05 |
3 | Jacob Seifert | GCD | Zone B | 187.20 |
4 | Tyler Wilson | STAN | Zone E | 182.60 |
5 | Coble Bower | RVA | Zone A | 180.10 |
6 | Calder Kelly | MARL | Zone A | 171.80 |
7 | Anderson Vermette | MARL | Zone A | 163.70 |
8 | Matty Ho | SHER | Zone E | 161.60 |
9 | Drake Liebermann | CLAY | Zone D | 160.20 |
10 | Webber Meade-Sofield | TROJ | Zone F | 155.10 |
11 | William Bircher | LHA | Zone B | 154.30 |
12 | Luis Tlanepantla | MOSS | Zone B | 153.50 |
13 | Luke Hutto | MOSS | Zone B | 152.80 |
14 | Grant Garren | TENN | Zone C | 152.75 |
15 | Dylan Beck | VALL | Zone F | 147.90 |
16 | Mason Boggs | NRD | Zone A | 146.50 |
17 | Jones Jackson | CLOV | Zone E | 144.35 |
18 | Kevin Jiang | NYDC | Zone A | 143.60 |
19 | Landon Thomas | MOSS | Zone B | 142.70 |
20 | Drew Sain | MVN | Zone F | 139.80 |
21 | Bennett Ward | MILE | Zone E | 139.70 |
22 | Josiah Smith | EVDC | Zone F | 139.40 |
23 | Brody Freed | EVAN | Zone D | 138.10 |
24 | Charles Wesche | NAZD | Zone F | 137.00 |
25 | Theoryn Pyke | ACES | Zone C | 136.90 |
26 | Grant Heninger | NDC | Zone D | 136.40 |
27 | Wyatt Brink-Polidan | MICH | Zone D | 136.25 |
28 | Martin Jardim-ilagan | DUKE | Zone A | 135.80 |
29 | Leland Howieson | GLAD | Zone C | 132.50 |
30 | Howie Rose | NDC | Zone D | 127.15 |
31 | Eli Gershkovich | PDC | Zone F | 126.55 |
32 | Ian Zarda | PDC | Zone F | 123.70 |
33 | Cameron Mcclain | IISD | Zone C | 123.40 |
34 | Sean Music | SCDC | Zone E | 121.10 |
35 | Zachary Costanzo | AIRB | Zone D | 118.60 |
36 | Curtis Young | MILE | Zone E | 118.20 |
37 | Brier Ohrtman | MILE | Zone E | 106.60 |
38 | Robert Parker | TWIS | Zone D | 100.60 |
39 | Maddox Davison | NRD | Zone A | 93.40 |
11 & Under Boys 1m J.O (Semi) | ||||
1 | Tanner Tessier | TRIA | Zone A | 235.80 |
2 | Nathan Piotrowski | ODA | Zone B | 222.10 |
3 | Logan Castaneda | DSD | Zone E | 220.40 |
4 | Beck Gregory | MOSS | Zone B | 213.60 |
5 | Pengxu Lor | MDA | Zone D | 205.10 |
6 | Michael Rodetsky | WFLA | Zone B | 201.00 |
7 | James Roberts | DDC | Zone A | 200.10 |
8 | Owen Farr | NDC | Zone D | 198.90 |
9 | Timmy Ho | SHER | Zone E | 198.35 |
10 | John Koempel | PACI | Zone D | 197.30 |
11 | Brady Voloshin | MARL | Zone A | 186.00 |
12 | Tanner Richmond | NORC | Zone E | 184.10 |
13 | Brian Morehouse | FDT | Zone C | 173.20 |
14 | Owen Stebbins | LADC | Zone F | 173.20 |
15 | Jordan Leastman | UNYD | Zone C | 172.70 |
16 | Benjamin Goodman | CLAV | Zone F | 163.95 |
17 | Amir Owens | ADC | Zone C | 162.70 |
18 | Charles Bentley | CVD | Zone F | 156.30 |