Please wait while this page loads.
Dive Sheets: 782,188 Dive Scores: 5,266,998 Judge Scores: 24,062,060 and counting!!!
About Us
Contact Us
Meets
Upcoming
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central
USA Diving
YMCA
Current
Past Results & Photos
2024
Amateur Athletic Union (AAU)
Big Island Interscholastic Federation
California Community College Athletic Association
CIF Central
CIF Central Coast
CIF North Coast
CIF Sac-Joaquin
CIF San Diego
CIF Southern
Colorado High School Activities Assoc
Georgia High School Association
Hawaii High School Athletic Association
Illinois High School Association
Kentucky HS Athletics Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maryland Public Secondary Schools Athletic Association
Maui Interscholastic League
NAIA
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
USA Diving
Virginia Independent Schools Athletic Association
Washington Metro Interscholastic Association
World Aquatics
2023
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
Big Island Interscholastic Federation
California Community College Athletic Association
CIF Central
CIF Central Coast
CIF North Coast
CIF Sac-Joaquin
CIF San Diego
CIF Southern
Country Club Swim and Dive Association
East Coast Master Diving
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Athletic Association
Illinois High School Association
Kentucky HS Athletics Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
Missouri State HS St.Activites Association
Montgomery County Diving League
NAIA
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
Washington Metro Interscholastic Association
World Aquatics
YMCA
2022
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
Big Island Interscholastic Federation
California Community College Athletic Association
CIF Central
CIF Central Coast
CIF North Coast
CIF San Diego
CIF Southern
East Coast Master Diving
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Athletic Association
Illinois High School Association
Kentucky HS Athletics Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
Missouri State HS St.Activites Association
NAIA
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
Washington Metro Interscholastic Association
YMCA
2021
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central Coast
CIF Southern
East Coast Master Diving
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Kentucky HS Athletics Association
Missouri State HS St.Activites Association
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Union Americana de Natacion (Pan Am)
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
2020
Amateur Athletic Union (AAU)
Big Island Interscholastic Federation
CIF North Coast
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Hawaii High School Athletic Association
Indiana High School Athletic Association
Kentucky HS Athletics Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
Missouri State HS St.Activites Association
NAIA
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Tennessee Interscholastic Swim Coaches Association
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
2019
Alabama High School Athletic Association
Alaska High School Activities Association
Amateur Athletic Union (AAU)
Big Island Interscholastic Federation
CIF Central
CIF Central Coast
CIF Los Angeles City
CIF North Coast
CIF San Diego
CIF Southern
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Athletic Association
Indiana High School Athletic Association
Kentucky HS Athletics Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
Missouri State HS St.Activites Association
Montgomery County Diving League
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
YMCA
2018
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central
CIF Central Coast
CIF Los Angeles City
CIF North Coast
CIF San Diego
CIF Southern
College Club Swimming and Diving
Colorado High School Activities Assoc
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Association
Hidden Hollow Swim Club
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
Missouri State HS St.Activites Association
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
Tennessee Interscholastic Swim Coaches Association
Union Americana de Natacion (Pan Am)
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
YMCA
2017
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central
CIF Central Coast
CIF Los Angeles City
CIF North Coast
CIF San Diego
CIF Southern
Colorado High School Activities Assoc
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Association
Illinois High School Athletic Association
Indiana High School Athletic Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
New Jersey Interscholastic Athletic Association
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
Tennessee Interscholastic Swim Coaches Association
US High Diving
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
Wyoming High School Activities Association
YMCA
2016
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central
CIF Central Coast
CIF San Diego
CIF Southern
Colorado High School Activities Assoc
Confederacao Brasileira de Desportos Aquaticos
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Association
Indiana High School Athletic Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
US High Diving
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
YMCA
2015
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central
CIF Central Coast
CIF Southern
Colorado High School Activities Assoc
Confederacao Brasileira de Desportos Aquaticos
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Association
Indiana High School Athletic Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Ohio High School Athletic Association
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
Tennessee Interscholastic Swim Coaches Association
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
YMCA
2014
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
Central Illinois Country Club Association
CIF Central Coast
CIF Southern
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Federation of Gay Games
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Association
Indiana High School Athletic Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
NAIA
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
Nevada Interscholastic Athletics Association
New England Prep School Association
North Carolina High School Athletic Association
North Dakota High School Activities Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
Union Americana de Natacion (Pan Am)
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
YMCA
2013
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central Coast
CIF Southern
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Association
Indiana High School Athletic Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
NAIA
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
New Jersey State Interscholastic Athletic Association
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
Tennessee Interscholastic Swim Coaches Association
Union Americana de Natacion (Pan Am)
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
YMCA
2012
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central Coast
CIF Southern
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Hawaii High School Association
Indiana High School Athletic Association
Maui Interscholastic League
NAIA
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
North Carolina High School Athletic Association
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
USA Diving
Washington Interscholastic Activities Association
YMCA
2011
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central Coast
CIF Southern
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Georgia High School Association
Greater Atlanta Diving League
Indiana High School Athletic Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
Maui Interscholastic League
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
Union Americana de Natacion (Pan Am)
USA Diving
YMCA
2010
Alabama High School Athletic Association
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central Coast
CIF Southern
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Knox-area Interscholastic Swim League (KISL)
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
Northern Virginia Swimming League
Pennsylvania Interscholastic Athletic Association
USA Diving
YMCA
2009
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Central Coast
CIF Southern
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
USA Diving
YMCA
2008
Amateur Athletic Union (AAU)
CIF Southern
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
Svensk Simidrott
USA Diving
2007
Amateur Athletic Union (AAU)
Arizona Interscholastic Association
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
Florida High School Athletic Association
Michigan Interscholastic Swim Coach Association
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
Union Americana de Natacion (Pan Am)
USA Diving
2006
Amateur Athletic Union (AAU)
Federacion Mexicana de Natacion (FMN)
Federation Internationale De Natation (FINA)
FINA Master
Florida High School Athletic Association
National Collegiate Athletic Association (NCAA)
USA Diving
2005
Amateur Athletic Union (AAU)
Florida High School Athletic Association
Union Americana de Natacion (Pan Am)
USA Diving
2004
USA Diving
Find
DD
Dive
Diver, Coach, or Judge
Team
Pool
DiveMeets Rankings
Compare Divers
RSS Feed
Software
Help & FAQs
Login
Get a DiveMeets ID
English
|
Español
Results
Meet:
2012 AAU Diving National Championships
Date:
Jul 25, 2012 to Jul 30, 2012
Group D Girls Platform (11 & Under)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jessica Paul
UAD
1
144.50
0.00
Jennifer Bell
HDC
2
144.20
-0.30
Jordan Skilken
U
3
135.70
-8.80
Jessica Tonole
DDC
4
131.35
-13.15
Olivia Paquette
CVD
5
124.75
-19.75
Ashley Gonzalez
WFLA
6
117.85
-26.65
Sydney Arcemont
CVD
7
101.85
-42.65
Sara Kate Besanceney
CVD
8
98.75
-45.75
13&U - Synchro Girls 3m
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jocelyn Porter
/
Karlee Price
CDA
/
PLAD
1
189.30
0.00
Adriane Tam
/
Alyson Tam
PDA
/
PDA
2
176.85
-12.45
Karlee1 Price
/
Leanne Sheffer
PLAD
/
PLAD
3
171.00
-18.30
Jaclynn Fowler
/
Kaelyn Casazza
CVD
/
CVD
4
156.99
-32.31
Nikki Canale
/
Samantha Nickerson
CDA
/
CDA
5
143.25
-46.05
Madeline Mullin
/
Kaitlin Mullin
BAD
/
BAD
6
138.72
-50.58
Olivia Paquette
/
Sara Kate Besanceney
CVD
/
CVD
7
135.00
-54.30
Meghan Starr
/
Rhiannon Yanda
CVD
/
CVD
8
123.81
-65.49
Lillian Goodyear
/
Sydney Arcemont
CVD
/
CVD
9
113.64
-75.66
Lily1 Duff
/
Erin Murphy
SSDC
/
SSDC
10
108.06
-81.24
Jessica Tonole
/
Alison Keaveny
DDC
/
DDC
11
107.16
-82.14
Lieren Vigneau
/
Lily Duff
SSDC
/
SSDC
12
87.36
-101.94
Group E Boys 1m (9 & Under)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Dylan Mcquade
AID
1
112.75
0.00
Jackson Greene
TD
2
102.25
-10.50
Trevor Mullin
BAD
3
100.60
-12.15
Brock Van Sant
PLAD
4
99.55
-13.20
Jackson Mcgeough
CDA
5
95.90
-16.85
Bennett Greene
TD
6
94.55
-18.20
Frankie Theroux
LID
7
68.65
-44.10
Group E Boys 1m (9 & Under)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Dylan Mcquade
AID
1
113.55
0.00
Trevor Mullin
BAD
2
100.70
-12.85
Bennett Greene
TD
3
97.00
-16.55
Brock Van Sant
PLAD
4
91.05
-22.50
Jackson Greene
TD
5
87.50
-26.05
Jackson Mcgeough
CDA
6
85.85
-27.70
Frankie Theroux
LID
7
68.15
-45.40
13&U - Synchro Boys 1m
Diver
Team
Place
Score
Diff
Scott Phaneuf
/
Thomas Goodwin
CVD
/
CVD
1
168.24
0.00
Nathan Pellini
/
Alexander Besanceney
CVD
/
CVD
2
137.16
-31.08
Samuel Tonole
/
Trevor Brown
DDC
/
BAD
3
118.23
-50.01
Tristan Trax
/
James Lindseth
TCDT
/
TCDT
4
79.98
-88.26
Group C Girls 3m (12 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Samantha Nickerson
CDA
1
275.60
0.00
Alyson Tam
PDA
2
240.80
-34.80
Jaclynn Fowler
CVD
3
232.45
-43.15
Sarah Rousseau
SSD
4
229.75
-45.85
Adriane Tam
PDA
5
225.45
-50.15
Chloe Best
HDC
6
211.75
-63.85
Mimi Spires
TCDT
7
199.55
-76.05
Kaitlin Mullin
BAD
8
199.35
-76.25
Renee Lee
LID
9
193.40
-82.20
Meghan Starr
CVD
10
189.30
-86.30
Mackenzie Peasley
CVD
11
175.95
-99.65
Tricia Arceri
LID
12
175.20
-100.40
Rhiannon Yanda
CVD
13
163.55
-112.05
Meaghan Brostowin
LID
14
155.65
-119.95
Group C Girls 3m (12 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Samantha Nickerson
CDA
1
275.30
0.00
Adriane Tam
PDA
2
228.00
-47.30
Alyson Tam
PDA
3
224.60
-50.70
Chloe Best
HDC
4
223.85
-51.45
Sarah Rousseau
SSD
5
220.90
-54.40
Jaclynn Fowler
CVD
6
218.85
-56.45
Kaitlin Mullin
BAD
7
208.45
-66.85
Mimi Spires
TCDT
8
204.75
-70.55
Renee Lee
LID
9
192.55
-82.75
Meghan Starr
CVD
10
186.45
-88.85
Mackenzie Peasley
CVD
11
186.35
-88.95
Tricia Arceri
LID
12
179.65
-95.65
Group C Girls 3m (13 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Karlee Price
PLAD
1
307.95
0.00
Nikki Canale
CDA
2
282.85
-25.10
Jocelyn Porter
CDA
3
279.50
-28.45
Kaelyn Casazza
CVD
4
246.20
-61.75
Emma McPeeters
UAD
5
244.15
-63.80
Mary Warker
WCD
6
228.70
-79.25
Taylor Jackson
SAGE
7
224.25
-83.70
Georgina Milne
GCD
8
219.45
-88.50
Leanne Sheffer
PLAD
9
215.45
-92.50
Jessica Hurlburt
BB
10
213.30
-94.65
Mikayla Martin
NFD
11
210.65
-97.30
Jordan Messineo
LID
12
201.10
-106.85
Carrie Pelham
GDC
13
194.95
-113.00
Mary Sojian
MCCO
14
187.70
-120.25
Katelyn Knight
GDC
15
184.85
-123.10
Erin Norton
UNYD
16
181.20
-126.75
Victoria Shay
BDD
17
174.70
-133.25
Madeline Mullin
BAD
18
145.30
-162.65
Talia Lanckton
ID
19
143.70
-164.25
Group C Girls 3m (13 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Karlee Price
PLAD
1
317.75
0.00
Jocelyn Porter
CDA
2
299.10
-18.65
Nikki Canale
CDA
3
288.55
-29.20
Kaelyn Casazza
CVD
4
249.30
-68.45
Mary Warker
WCD
5
247.85
-69.90
Mikayla Martin
NFD
6
231.05
-86.70
Taylor Jackson
SAGE
7
227.70
-90.05
Georgina Milne
GCD
8
224.65
-93.10
Leanne Sheffer
PLAD
9
221.45
-96.30
Jessica Hurlburt
BB
10
216.90
-100.85
Emma McPeeters
UAD
11
216.55
-101.20
Jordan Messineo
LID
12
194.95
-122.80
Group D Boys 3m (10 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jonathan Geraghty
IRD
1
175.50
0.00
Tristan Trax
TCDT
2
166.40
-9.10
James Lindseth
TCDT
3
144.65
-30.85
William Claus
CLDT
4
144.30
-31.20
Garrett Greene
TD
5
120.20
-55.30
Group D Boys 3m (10 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Tristan Trax
TCDT
1
187.25
0.00
Jonathan Geraghty
IRD
2
170.20
-17.05
James Lindseth
TCDT
3
165.35
-21.90
William Claus
CLDT
4
141.45
-45.80
Garrett Greene
TD
5
114.70
-72.55
Group D Boys 3m (11 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Peter Smithson
GDC
1
147.95
0.00
Trevor Brake
UNYD
2
145.40
-2.55
Kolbein Bjugan
CDA
3
129.35
-18.60
Nathan Pellini
CVD
4
127.75
-20.20
Alexander Besanceney
CVD
5
116.65
-31.30
Ian Jones
TARA
6
115.00
-32.95
Benjamin Johnson
CDA
7
110.55
-37.40
Samuel Tonole
DDC
8
98.30
-49.65
Group D Boys 3m (11 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Peter Smithson
GDC
1
146.65
0.00
Trevor Brake
UNYD
2
145.40
-1.25
Nathan Pellini
CVD
3
136.55
-10.10
Benjamin Johnson
CDA
4
132.75
-13.90
Samuel Tonole
DDC
5
128.35
-18.30
Kolbein Bjugan
CDA
6
123.60
-23.05
Alexander Besanceney
CVD
7
121.30
-25.35
Ian Jones
TARA
8
112.65
-34.00
Group C Boys 1m (12 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alex Claus
CLDT
1
286.85
0.00
Noah Zawadzki
UAD
2
257.10
-29.75
Scott Phaneuf
CVD
3
236.50
-50.35
Gareth Williams
UAD
4
188.75
-98.10
Adam Lecompte
BDD
5
188.20
-98.65
Zachary Mega
CDA
6
153.55
-133.30
Group C Boys 1m (12 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alex Claus
CLDT
1
297.75
0.00
Noah Zawadzki
UAD
2
255.65
-42.10
Scott Phaneuf
CVD
3
218.65
-79.10
Adam Lecompte
BDD
4
202.60
-95.15
Zachary Mega
CDA
5
166.35
-131.40
Group C Boys 1m (13 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Logan Andrews
GLAD
1
277.35
0.00
Trevor Brown
BAD
2
260.45
-16.90
Jake Servaites
TCDT
3
213.95
-63.40
Prestin Li
PDA
4
205.80
-71.55
Aaron Augustine
PDA
5
203.30
-74.05
Kyle Hudon
MAD
6
202.30
-75.05
Alex Schrock
BNC
7
197.15
-80.20
William Dykas
SSDC
8
178.00
-99.35
Leland Brown
CDA
9
155.90
-121.45
Damon DJ Ladd-Thomas
GWDA
10
154.35
-123.00
Thomas Goodwin
CVD
11
152.75
-124.60
Group C Boys 1m (13 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Logan Andrews
GLAD
1
281.25
0.00
Trevor Brown
BAD
2
268.55
-12.70
Jake Servaites
TCDT
3
214.15
-67.10
Prestin Li
PDA
4
211.40
-69.85
Kyle Hudon
MAD
5
207.40
-73.85
Aaron Augustine
PDA
6
194.55
-86.70
Alex Schrock
BNC
7
187.40
-93.85
Thomas Goodwin
CVD
8
186.90
-94.35
William Dykas
SSDC
9
181.30
-99.95
Damon DJ Ladd-Thomas
GWDA
10
160.70
-120.55
Leland Brown
CDA
11
158.10
-123.15
Group E Girls 1m (9 & Under)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jessica Tonole
DDC
1
117.20
0.00
Natalie Mai
GCD
2
114.25
-2.95
Olivia Paquette
CVD
3
102.55
-14.65
Sara Kate Besanceney
CVD
4
95.40
-21.80
Ines Nix
HDC
5
95.25
-21.95
Blake Skilken
U
6
90.70
-26.50
Layni Cirillo
PLAD
7
79.50
-37.70
Lillian Tonole
DDC
8
76.40
-40.80
Lena Holloway
CDA
9
73.45
-43.75
Alexandra Ryan
SARD
10
68.20
-49.00
Ava Mcgeough
CDA
11
65.30
-51.90
Group E Girls 1m (9 & Under)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jessica Tonole
DDC
1
128.95
0.00
Sara Kate Besanceney
CVD
2
106.70
-22.25
Natalie Mai
GCD
3
104.90
-24.05
Ines Nix
HDC
4
103.70
-25.25
Olivia Paquette
CVD
5
103.50
-25.45
Alexandra Ryan
SARD
6
87.55
-41.40
Blake Skilken
U
7
81.05
-47.90
Lillian Tonole
DDC
8
77.30
-51.65
Lena Holloway
CDA
9
66.80
-62.15
Layni Cirillo
PLAD
10
62.85
-66.10
Ava Mcgeough
CDA
11
55.10
-73.85
13&U - Synchro Girls 1m
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jocelyn Porter
/
Karlee Price
CDA
/
PLAD
1
180.96
0.00
Leanne Sheffer
/
Karlee1 Price
PLAD
/
PLAD
2
168.00
-12.96
Kathleen Feuerborn
/
Georgina Milne
GCD
/
GCD
3
144.54
-36.42
Meaghan Brostowin
/
Renee Lee
LID
/
LID
4
139.17
-41.79
Mary Warker
/
Jessica Hurlburt
WCD
/
BB
5
130.02
-50.94
Meghan Starr
/
Rhiannon Yanda
CVD
/
CVD
6
129.00
-51.96
Jaclynn Fowler
/
Mackenzie Peasley
CVD
/
CVD
7
125.64
-55.32
Gabriela Cabrera
/
Eden Cirillo
PLAD
/
PLAD
8
122.79
-58.17
Madeline Mullin
/
Kaitlin Mullin
BAD
/
BAD
9
122.76
-58.20
Nikki Canale
/
Samantha Nickerson
CDA
/
CDA
10
121.98
-58.98
Tricia Arceri
/
Jordan Messineo
LID
/
LID
11
120.45
-60.51
Jennifer Bell
/
Elodie Nix
HDC
/
HDC
12
119.70
-61.26
Lillian Goodyear
/
Sydney Arcemont
CVD
/
CVD
13
115.68
-65.28
Erin Murphy
/
Lily Duff
SSDC
/
SSDC
14
103.89
-77.07
Olivia Paquette
/
Sara Kate Besanceney
CVD
/
CVD
15
103.50
-77.46
Nikki1 Canale
/
Emma McPeeters
CDA
/
UAD
16
89.37
-91.59
Jessica Tonole
/
Alison Keaveny
DDC
/
DDC
17
74.04
-106.92
Group D Boys Platform (11 & Under)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Peter Smithson
GDC
1
160.00
0.00
Tristan Trax
TCDT
2
143.65
-16.35
Kolbein Bjugan
CDA
3
131.70
-28.30
Alexander Besanceney
CVD
4
118.45
-41.55
Benjamin Johnson
CDA
5
106.35
-53.65
Samuel Tonole
DDC
6
102.05
-57.95
Trevor Mullin
BAD
7
88.40
-71.60
Nathan Pellini
CVD
8
87.80
-72.20
13&U - Synchro Boys 3m
Diver
Team
Place
Score
Diff
Kolbein Bjugan
/
Benjamin Johnson
CDA
/
CDA
1
129.06
0.00
Aaron Augustine
/
Prestin Li
PDA
/
PDA
2
128.76
-0.30
Alexander Besanceney
/
Nathan Pellini
CVD
/
CVD
3
123.66
-5.40
Scott Phaneuf
/
Thomas Goodwin
CVD
/
CVD
4
123.36
-5.70
Group D Girls 3m (10 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jenna Sonnenberg
MCCO
1
173.10
0.00
Margo O'Meara
CLAY
2
160.65
-12.45
Jessica Paul
UAD
3
144.85
-28.25
Anneliese Foltz
NFD
4
134.90
-38.20
Lieren Vigneau
SSDC
5
131.35
-41.75
Erin Murphy
SSDC
6
130.35
-42.75
Emily Hurd
CDA
7
88.25
-84.85
Group D Girls 3m (10 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jenna Sonnenberg
MCCO
1
180.80
0.00
Margo O'Meara
CLAY
2
133.70
-47.10
Erin Murphy
SSDC
3
132.95
-47.85
Jessica Paul
UAD
4
129.80
-51.00
Lieren Vigneau
SSDC
5
119.15
-61.65
Anneliese Foltz
NFD
6
113.15
-67.65
Emily Hurd
CDA
7
90.65
-90.15
Group D Girls 3m (11 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jennifer Bell
HDC
1
156.00
0.00
Ali Giuliani
SSD
2
153.30
-2.70
Ashley Gonzalez
WFLA
3
152.90
-3.10
Faith Newton
MAD
4
145.80
-10.20
Jordan Skilken
U
5
140.15
-15.85
Emily Rourke
GAD
6
136.05
-19.95
Lillian Goodyear
CVD
7
130.65
-25.35
Sydney Arcemont
CVD
8
124.00
-32.00
Emily Brown
BAD
9
121.10
-34.90
Elodie Nix
HDC
10
117.30
-38.70
Group D Girls 3m (11 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jennifer Bell
HDC
1
162.85
0.00
Ashley Gonzalez
WFLA
2
144.70
-18.15
Ali Giuliani
SSD
3
144.30
-18.55
Jordan Skilken
U
4
143.95
-18.90
Faith Newton
MAD
5
143.00
-19.85
Elodie Nix
HDC
6
132.80
-30.05
Lillian Goodyear
CVD
7
130.35
-32.50
Emily Rourke
GAD
8
127.35
-35.50
Emily Brown
BAD
9
126.40
-36.45
Sydney Arcemont
CVD
10
114.15
-48.70
Group C Girls 1m (12 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Samantha Nickerson
CDA
1
268.60
0.00
Adriane Tam
PDA
2
243.65
-24.95
Alyson Tam
PDA
3
213.30
-55.30
Chloe Best
HDC
4
206.95
-61.65
Christi Hughes
DDA
5
204.35
-64.25
Mimi Spires
TCDT
6
198.45
-70.15
Mackenzie Peasley
CVD
7
196.50
-72.10
Renee Lee
LID
8
195.75
-72.85
Kaitlin Mullin
BAD
9
194.90
-73.70
Jaclynn Fowler
CVD
10
189.00
-79.60
Sarah Rousseau
SSD
11
188.30
-80.30
Gabriela Cabrera
PLAD
12
182.60
-86.00
Meghan Starr
CVD
13
174.10
-94.50
Rhiannon Yanda
CVD
14
173.00
-95.60
Meaghan Brostowin
LID
15
172.20
-96.40
Tricia Arceri
LID
16
158.80
-109.80
Lily Duff
SSDC
17
152.45
-116.15
Arielle Sclar
DDC
18
133.00
-135.60
Group C Girls 1m (12 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Samantha Nickerson
CDA
1
240.70
0.00
Chloe Best
HDC
2
227.35
-13.35
Christi Hughes
DDA
3
207.85
-32.85
Mimi Spires
TCDT
4
207.25
-33.45
Sarah Rousseau
SSD
5
198.20
-42.50
Mackenzie Peasley
CVD
6
193.00
-47.70
Kaitlin Mullin
BAD
7
192.15
-48.55
Jaclynn Fowler
CVD
8
191.70
-49.00
Renee Lee
LID
9
187.85
-52.85
Gabriela Cabrera
PLAD
10
178.95
-61.75
Rhiannon Yanda
CVD
11
170.65
-70.05
Meghan Starr
CVD
12
162.10
-78.60
Group C Girls 1m (13 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Nikki Canale
CDA
1
268.55
0.00
Jocelyn Porter
CDA
2
232.45
-36.10
Emma McPeeters
UAD
3
225.30
-43.25
Kathleen Feuerborn
GCD
4
220.50
-48.05
Mary Warker
WCD
5
219.25
-49.30
Kaelyn Casazza
CVD
6
215.25
-53.30
Georgina Milne
GCD
7
212.90
-55.65
Karlee Price
PLAD
8
209.95
-58.60
Mikayla Martin
NFD
9
208.75
-59.80
Taylor Jackson
SAGE
10
207.80
-60.75
Carrie Pelham
GDC
11
203.20
-65.35
Erin Norton
UNYD
12
197.05
-71.50
Jessica Hurlburt
BB
13
190.15
-78.40
Mary Sojian
MCCO
14
184.65
-83.90
Leanne Sheffer
PLAD
15
184.00
-84.55
Jordan Messineo
LID
16
182.85
-85.70
Madeline Mullin
BAD
17
165.80
-102.75
Katelyn Knight
GDC
18
159.55
-109.00
Victoria Shay
BDD
19
150.60
-117.95
Talia Lanckton
ID
20
118.65
-149.90
Group C Girls 1m (13 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Nikki Canale
CDA
1
278.15
0.00
Mary Warker
WCD
2
243.80
-34.35
Karlee Price
PLAD
3
234.85
-43.30
Jocelyn Porter
CDA
4
232.45
-45.70
Kathleen Feuerborn
GCD
5
228.20
-49.95
Emma McPeeters
UAD
6
225.30
-52.85
Kaelyn Casazza
CVD
7
222.95
-55.20
Carrie Pelham
GDC
8
214.20
-63.95
Mikayla Martin
NFD
9
212.35
-65.80
Taylor Jackson
SAGE
10
211.10
-67.05
Georgina Milne
GCD
11
210.60
-67.55
Erin Norton
UNYD
12
194.85
-83.30
Group C Boys 3m (12 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alex Claus
CLDT
1
301.25
0.00
Noah Zawadzki
UAD
2
279.65
-21.60
Adam Lecompte
BDD
3
270.90
-30.35
Scott Phaneuf
CVD
4
235.20
-66.05
Group C Boys 3m (12 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alex Claus
CLDT
1
318.75
0.00
Noah Zawadzki
UAD
2
284.45
-34.30
Adam Lecompte
BDD
3
263.50
-55.25
Scott Phaneuf
CVD
4
228.40
-90.35
Group C Boys 3m (13 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Logan Andrews
GLAD
1
252.15
0.00
Trevor Brown
BAD
2
248.95
-3.20
Jake Servaites
TCDT
3
214.80
-37.35
Aaron Augustine
PDA
4
202.90
-49.25
Prestin Li
PDA
5
198.50
-53.65
Kyle Hudon
MAD
6
180.50
-71.65
Alex Schrock
BNC
7
177.30
-74.85
Thomas Goodwin
CVD
8
154.85
-97.30
Group C Boys 3m (13 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Trevor Brown
BAD
1
259.75
0.00
Logan Andrews
GLAD
2
259.00
-0.75
Jake Servaites
TCDT
3
221.00
-38.75
Aaron Augustine
PDA
4
217.35
-42.40
Kyle Hudon
MAD
5
207.55
-52.20
Prestin Li
PDA
6
204.60
-55.15
Alex Schrock
BNC
7
181.70
-78.05
Thomas Goodwin
CVD
8
169.15
-90.60
Group B Girls Platform (14-15)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Carly Hill
TSD
1
282.95
0.00
Bailey Revels
THD
2
270.20
-12.75
Emily Pelletier
TD
3
265.65
-17.30
Nicole Bogusch
LHA
4
253.30
-29.65
Alexandra Beran
LOB
5
230.75
-52.20
Karly Adams
CDA
6
212.55
-70.40
Amber Brickey
WFLA
7
206.20
-76.75
Katie Polk
WTRC
8
205.05
-77.90
Claire Schuermann
WTRC
9
201.65
-81.30
Madelyn Woods
WTRC
10
196.10
-86.85
Kaitryana Leinbach
CDA
11
185.70
-97.25
Erin Lee
CDA
12
185.15
-97.80
Grace Newell
SAGE
13
179.05
-103.90
Deanna Shontere
CVD
14
174.35
-108.60
Caroline Pratt
CVD
15
161.30
-121.65
Katelyn Abernathy
CDA
16
160.35
-122.60
Women 3m Championship (6 Dives)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Natalie Kalibat
BDD
1
291.85
0.00
Jessica Doolittle
CDA
2
230.70
-61.15
Kathleen Sorenson
BAD
3
230.25
-61.60
Lyndsey Dickson
MAD
4
217.85
-74.00
Natalie Gray
CLAY
5
206.10
-85.75
Heather Carrano
CDA
6
188.50
-103.35
Margaret Nilz
GAD
7
184.85
-107.00
Johnna Jaynes
SAGE
8
178.75
-113.10
Women 3m Championship (6 Dives)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Natalie Kalibat
BDD
1
288.00
0.00
Lyndsey Dickson
MAD
2
255.15
-32.85
Jessica Doolittle
CDA
3
233.80
-54.20
Natalie Gray
CLAY
4
220.70
-67.30
Kathleen Sorenson
BAD
5
207.60
-80.40
Johnna Jaynes
SAGE
6
204.85
-83.15
Margaret Nilz
GAD
7
187.80
-100.20
Heather Carrano
CDA
8
176.80
-111.20
Synchro Boys 14-15 3m Springborad
Diver
Team
Place
Score
Diff
Scott Lazeroff
/
Corey Neas
UNYD
/
UNYD
1
194.58
0.00
Synchro Boys 16-19+ 1m Springborad
Diver
Team
Place
Score
Diff
Joseph Warker
/
John Warker, III
WCD
/
WCD
1
213.81
0.00
Charles Mitchell
/
Allen Crosby
CDA
/
CDA
2
210.63
-3.18
David Pfeifer
/
Cole Malatesta
CRD
/
CRD
3
206.70
-7.11
Jacob Swansen
/
Harry Lubowe
CVD
/
CVD
4
205.17
-8.64
Cody Engstrom
/
Matthew Mauser
SAGE
/
SAGE
5
200.67
-13.14
James Albanese
/
Ethan O'Neill
BDD
/
BDD
6
198.81
-15.00
Ryan O'Donnell
/
Sage Stephens
GAD
/
GAD
7
198.66
-15.15
Christopher Coles III
/
Chris Dalman
BDD
/
CLDT
8
195.48
-18.33
Trent Hagenbuch
/
Noah Hickey
WTRC
/
WTRC
9
187.14
-26.67
Derek Hoare
/
Adam Gross
CVD
/
CVD
10
185.64
-28.17
Ryan Russi
/
Carlos Loera III
TNB
/
TNB
11
181.35
-32.46
Shaun Phaneuf
/
Kevin Sage
CVD
/
SAGE
12
170.13
-43.68
Aaron Ach
/
Ryan Church
GAD
/
GAD
13
161.97
-51.84
Men 1m Championship (6 Dives)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Chris Dalman
CLDT
1
360.85
0.00
Christopher Coles III
BDD
2
274.95
-85.90
Roy Botsko
CDA
3
257.10
-103.75
Cole Fryman
TSD
4
252.35
-108.50
Sage Stephens
GAD
5
251.05
-109.80
Aziz Coleman
GDC
6
160.35
-200.50
Men 1m Championship (6 Dives)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Chris Dalman
CLDT
1
342.40
0.00
Christopher Coles III
BDD
2
279.00
-63.40
Roy Botsko
CDA
3
266.20
-76.20
Sage Stephens
GAD
4
259.60
-82.80
Cole Fryman
TSD
5
255.75
-86.65
Aziz Coleman
GDC
6
173.80
-168.60
Group A Girls 3m (16 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Elissa Dawson
THD
1
371.25
0.00
Natalie Wallace
GDC
2
340.70
-30.55
Maura Sticco-Ivins
DDC
3
323.10
-48.15
Sara Maleski
CDA
4
316.75
-54.50
MaryEllen Targonski
CDA
5
308.10
-63.15
Lizzie Tillo
NFD
6
305.80
-65.45
Alex Costello
BDD
7
301.20
-70.05
Dana Liva
GAD
8
287.90
-83.35
Whitney Timberlake
CDA
9
286.95
-84.30
Ty Sides
LUBB
10
282.95
-88.30
Sophie Davies
CRD
11
280.95
-90.30
Aundrea Scott
GCD
12
270.80
-100.45
Savannah Magness
SAGE
13
269.65
-101.60
Adyson Lowe
CDA
14
268.50
-102.75
Marin Bloise
WCD
15
268.20
-103.05
Jacquelyn Gover
BAD
16
267.80
-103.45
Cassie Wegryn
TSD
17
261.85
-109.40
Jillian Glasser
NFD
18
257.50
-113.75
Hannah Croxton
CDA
19
245.80
-125.45
Caroline Gerhardt
NFD
20
240.65
-130.60
Alyssa Seales
BAD
21
237.90
-133.35
Kelsey Golden
SSDC
22
225.40
-145.85
Margaret Garrahan
SSDC
23
187.90
-183.35
Group A Girls 3m (16 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Elissa Dawson
THD
1
405.95
0.00
Maura Sticco-Ivins
DDC
2
359.90
-46.05
MaryEllen Targonski
CDA
3
345.15
-60.80
Lizzie Tillo
NFD
4
341.55
-64.40
Natalie Wallace
GDC
5
339.25
-66.70
Dana Liva
GAD
6
318.45
-87.50
Sara Maleski
CDA
7
317.60
-88.35
Sophie Davies
CRD
8
305.35
-100.60
Alex Costello
BDD
9
299.60
-106.35
Ty Sides
LUBB
10
289.35
-116.60
Whitney Timberlake
CDA
11
288.65
-117.30
Aundrea Scott
GCD
12
277.60
-128.35
Group A Girls 3m (17 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Lillian MacRae
BAD
1
391.35
0.00
Alexia Gonzalez
WFLA
2
367.70
-23.65
Alyssa Brion
GCD
3
349.75
-41.60
Ashley Wright
IRD
4
349.10
-42.25
Deborah Daly
BAD
5
348.50
-42.85
Irina Chiulli
BAD
6
345.95
-45.40
Dakota Toner
BDT
7
342.90
-48.45
Juliette Corboy
CHI
8
331.85
-59.50
Madeline Sewell
TSD
9
319.25
-72.10
Olivia Lehman
WTRC
10
316.95
-74.40
Olivia Loucks
GAD
11
313.90
-77.45
Graylyn Jones
MAD
12
308.45
-82.90
Alicia Roueche
UAD
13
304.10
-87.25
Lauren Skinner
MCCO
13
304.10
-87.25
Ellen Posch
CLDT
15
301.00
-90.35
Christine Stitcher
GAD
16
296.25
-95.10
Mckenzie Stelter
U
17
289.90
-101.45
Sydney Carr
TSD
18
287.40
-103.95
Kayleigh Jensen
TCDT
19
278.75
-112.60
Meg Lindsay
PNWD
20
277.60
-113.75
Alexa Geiger
PDA
21
273.15
-118.20
Hannah Collins
WTRC
22
272.85
-118.50
Margaret Lenger
CLAY
23
269.95
-121.40
Allison Brophy
U
24
268.40
-122.95
Emma Jarczyk
ID
25
264.70
-126.65
Christine Anderson
GAD
26
260.95
-130.40
Katherine Mckinstry
CLAY
27
257.85
-133.50
Delaney Musselman
TNB
28
255.00
-136.35
Corinne Larkin
BDD
29
249.05
-142.30
Jessie Westergard
SSDC
30
245.80
-145.55
Laura Carandang
BDD
31
237.80
-153.55
Ashley Neighbarger
SSD
32
224.75
-166.60
Maria Abiad
LOB
33
224.00
-167.35
Bettina Hughes
LID
34
216.90
-174.45
Group A Girls 3m (17 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Lillian MacRae
BAD
1
428.30
0.00
Juliette Corboy
CHI
2
400.65
-27.65
Deborah Daly
BAD
3
388.80
-39.50
Irina Chiulli
BAD
4
385.05
-43.25
Alexia Gonzalez
WFLA
5
380.85
-47.45
Dakota Toner
BDT
6
377.85
-50.45
Alyssa Brion
GCD
7
350.00
-78.30
Olivia Lehman
WTRC
8
344.10
-84.20
Madeline Sewell
TSD
9
341.65
-86.65
Ashley Wright
IRD
10
340.70
-87.60
Olivia Loucks
GAD
11
311.45
-116.85
Graylyn Jones
MAD
12
307.70
-120.60
Group A Girls 3m (18 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alexandra Butera
WCD
1
332.25
0.00
Juliana Melchionda
BAD
2
331.80
-0.45
Carly Alexander
PLAD
3
324.40
-7.85
Sivan Mills
AFD
4
317.85
-14.40
Lauren Puglisi
BNC
5
314.40
-17.85
Michelle Kalupski
GAD
6
314.25
-18.00
Kelly Sherman
BAD
6
314.25
-18.00
Kelly Morris
MAD
8
293.95
-38.30
Lauren Cecco
LID
9
291.00
-41.25
Lily Armstrong
UAD
10
288.85
-43.40
Erica Curry
MCCO
11
281.30
-50.95
Taylor Mullahy
GAD
12
279.20
-53.05
Amanda Maser
WFLA
13
273.65
-58.60
Jennifer Dawson
WFLA
14
269.65
-62.60
Emily Pelland
GAD
15
263.40
-68.85
Amanda Habig
PLAD
16
260.00
-72.25
Darla House
TSD
17
238.55
-93.70
Abigail Garrahan
SSDC
18
196.85
-135.40
Group A Girls 3m (18 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Sivan Mills
AFD
1
364.10
0.00
Juliana Melchionda
BAD
2
351.15
-12.95
Carly Alexander
PLAD
3
350.05
-14.05
Alexandra Butera
WCD
4
344.00
-20.10
Lauren Puglisi
BNC
5
336.00
-28.10
Michelle Kalupski
GAD
6
325.05
-39.05
Kelly Morris
MAD
7
315.35
-48.75
Lily Armstrong
UAD
8
310.65
-53.45
Kelly Sherman
BAD
9
298.05
-66.05
Taylor Mullahy
GAD
10
288.80
-75.30
Lauren Cecco
LID
11
287.85
-76.25
Erica Curry
MCCO
12
283.60
-80.50
Group B Boys 3m (14 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Corey Neas
UNYD
1
274.90
0.00
William Canny
WCD
2
260.20
-14.70
Carey Simmons
AUGU
3
258.00
-16.90
Michael Diana
LOB
4
240.05
-34.85
Jack Edelen
GDC
5
234.40
-40.50
Group B Boys 3m (14 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Corey Neas
UNYD
1
292.75
0.00
William Canny
WCD
2
256.70
-36.05
Carey Simmons
AUGU
3
249.05
-43.70
Michael Diana
LOB
4
242.65
-50.10
Jack Edelen
GDC
5
236.05
-56.70
Group B Boys 3m (15 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Brandon Loschiavo
MCCO
1
402.25
0.00
Ethan O'Neill
BDD
2
351.10
-51.15
Noah Hickey
WTRC
3
336.90
-65.35
Scott Lazeroff
UNYD
4
333.50
-68.75
Carlos Loera III
TNB
5
323.25
-79.00
Shaun Phaneuf
CVD
6
300.00
-102.25
Aaron Ach
GAD
7
296.00
-106.25
Nicolas Miller
MD
8
291.35
-110.90
Reid Fleming
U
9
266.30
-135.95
Nicholas Goh
MAD
10
252.85
-149.40
Christopher Sigler
CVD
11
232.40
-169.85
Group B Boys 3m (15 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Brandon Loschiavo
MCCO
1
399.55
0.00
Ethan O'Neill
BDD
2
366.85
-32.70
Noah Hickey
WTRC
3
344.10
-55.45
Scott Lazeroff
UNYD
4
342.05
-57.50
Carlos Loera III
TNB
5
332.85
-66.70
Shaun Phaneuf
CVD
6
297.65
-101.90
Nicolas Miller
MD
7
296.75
-102.80
Aaron Ach
GAD
8
284.05
-115.50
Nicholas Goh
MAD
9
265.90
-133.65
Reid Fleming
U
10
251.05
-148.50
Christopher Sigler
CVD
11
247.60
-151.95
Group A Boys 1m (16 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Charles Mitchell
CDA
1
433.75
0.00
Matthew Mauser
SAGE
2
397.15
-36.60
Luke Dickson
MAD
3
352.05
-81.70
Ryan Russi
TNB
4
351.95
-81.80
James Albanese
BDD
5
333.85
-99.90
Britton Edelen
GDC
6
332.40
-101.35
Joseph Warker
WCD
7
330.75
-103.00
Adam Gross
CVD
8
330.40
-103.35
John Warker, III
WCD
9
303.05
-130.70
Ryan Church
GAD
10
301.40
-132.35
Mitchell Layman
U
11
299.85
-133.90
Kyle Rooney
LID
12
295.90
-137.85
Cameron Johnson
SSD
13
289.75
-144.00
Collin Larson
BNC
14
284.40
-149.35
Trent Hagenbuch
WTRC
15
280.60
-153.15
Brendan Schaffer
CDA
16
236.50
-197.25
Graham Gilmore
SSDC
17
223.30
-210.45
Group A Boys 1m (16 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Charles Mitchell
CDA
1
385.80
0.00
James Albanese
BDD
2
375.80
-10.00
Matthew Mauser
SAGE
3
368.70
-17.10
John Warker, III
WCD
4
358.95
-26.85
Britton Edelen
GDC
5
358.60
-27.20
Ryan Russi
TNB
6
346.25
-39.55
Joseph Warker
WCD
7
344.60
-41.20
Luke Dickson
MAD
8
343.10
-42.70
Adam Gross
CVD
9
334.70
-51.10
Ryan Church
GAD
10
315.10
-70.70
Mitchell Layman
U
11
305.10
-80.70
Kyle Rooney
LID
12
301.30
-84.50
Group A Boys 1m (17 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jacob Swansen
CVD
1
420.90
0.00
Ryan Tipton
MD
2
416.45
-4.45
David Pfeifer
CRD
3
394.35
-26.55
Max Levy
PNWD
4
370.05
-50.85
Ryan O'Donnell
GAD
5
361.45
-59.45
Logan Sotelo
GLAD
6
351.75
-69.15
Joseph Mcgrath
BNC
7
332.80
-88.10
Harry Lubowe
CVD
8
322.20
-98.70
Joseph Gucwa
DDA
9
311.80
-109.10
Noel Theroux
LID
10
295.75
-125.15
Tyler Nock
CLDT
11
289.45
-131.45
Derek Hoare
CVD
12
289.30
-131.60
Alexander Blake
ID
13
270.50
-150.40
Group A Boys 1m (17 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Ryan Tipton
MD
1
440.05
0.00
David Pfeifer
CRD
2
391.50
-48.55
Max Levy
PNWD
3
389.45
-50.60
Ryan O'Donnell
GAD
4
379.80
-60.25
Jacob Swansen
CVD
5
377.75
-62.30
Logan Sotelo
GLAD
6
348.65
-91.40
Noel Theroux
LID
7
336.95
-103.10
Harry Lubowe
CVD
8
332.40
-107.65
Joseph Mcgrath
BNC
9
327.30
-112.75
Tyler Nock
CLDT
10
318.45
-121.60
Joseph Gucwa
DDA
11
289.05
-151.00
Derek Hoare
CVD
12
287.85
-152.20
Group A Boys 1m (18 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Allen Crosby
CDA
1
368.85
0.00
Taylor Clough
BAD
2
362.60
-6.25
Sean Sargent
TSD
3
343.50
-25.35
Alec Fleet
BWD
4
338.65
-30.20
Jack Stein
WFLA
5
326.95
-41.90
Jack McCarthy
LOB
6
322.90
-45.95
Ryan Evans
MD
7
322.55
-46.30
Cody Engstrom
SAGE
8
309.65
-59.20
Cole Malatesta
CRD
9
284.45
-84.40
Jonathan Colley
TARA
10
267.90
-100.95
Michael Barry
CLAY
11
265.90
-102.95
Nolan Higgins
TNB
12
258.60
-110.25
Andres Villa
BNC
13
256.90
-111.95
Group A Boys 1m (18 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Allen Crosby
CDA
1
393.50
0.00
Sean Sargent
TSD
2
384.25
-9.25
Cody Engstrom
SAGE
3
371.45
-22.05
Alec Fleet
BWD
4
370.00
-23.50
Jack Stein
WFLA
5
358.55
-34.95
Ryan Evans
MD
6
338.45
-55.05
Jack McCarthy
LOB
7
331.65
-61.85
Cole Malatesta
CRD
8
331.20
-62.30
Taylor Clough
BAD
9
327.05
-66.45
Michael Barry
CLAY
10
303.10
-90.40
Jonathan Colley
TARA
11
289.20
-104.30
Nolan Higgins
TNB
12
246.00
-147.50
Group E Girls 3m (9 & Under)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jessica Tonole
DDC
1
119.35
0.00
Olivia Paquette
CVD
2
107.95
-11.40
Natalie Mai
GCD
3
99.45
-19.90
Sara Kate Besanceney
CVD
4
96.50
-22.85
Ines Nix
HDC
5
87.95
-31.40
Blake Skilken
U
6
82.70
-36.65
Group E Girls 3m (9 & Under)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Olivia Paquette
CVD
1
123.45
0.00
Jessica Tonole
DDC
2
120.85
-2.60
Natalie Mai
GCD
3
111.25
-12.20
Ines Nix
HDC
4
102.65
-20.80
Blake Skilken
U
5
96.15
-27.30
Sara Kate Besanceney
CVD
6
86.35
-37.10
Group C Girls Platform (12-13)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Karlee Price
PLAD
1
259.45
0.00
Jocelyn Porter
CDA
2
254.20
-5.25
Mary Warker
WCD
3
234.15
-25.30
Samantha Nickerson
CDA
4
229.90
-29.55
Nikki Canale
CDA
5
228.95
-30.50
Kaelyn Casazza
CVD
6
195.25
-64.20
Emma McPeeters
UAD
7
191.95
-67.50
Georgina Milne
GCD
8
187.60
-71.85
Taylor Jackson
SAGE
9
177.75
-81.70
Jaclynn Fowler
CVD
10
170.70
-88.75
Meghan Starr
CVD
11
160.55
-98.90
Mackenzie Peasley
CVD
12
151.40
-108.05
Kaitlin Mullin
BAD
13
149.75
-109.70
Carrie Pelham
GDC
14
148.50
-110.95
Meaghan Brostowin
LID
15
146.05
-113.40
Leanne Sheffer
PLAD
16
138.40
-121.05
Madeline Mullin
BAD
17
134.55
-124.90
Synchro Girls 14-15 1m Springborad
Diver
Team
Place
Score
Diff
Katelyn Abernathy
/
Kaitryana Leinbach
CDA
/
CDA
1
211.59
0.00
Nicole Costello
/
Alexandra Beran
BDD
/
LOB
2
201.57
-10.02
Madelyn Woods
/
Claire Schuermann
WTRC
/
WTRC
3
191.91
-19.68
Karly Adams
/
Erin Lee
CDA
/
CDA
4
180.03
-31.56
Hannah Phelan
/
Hannah Mudge
SSDC
/
SSDC
5
157.02
-54.57
Kaelyn Casazza
/
Mariah Curran
CVD
/
CVD
6
143.97
-67.62
Avery Pisani
/
Gabriella Taghian
SSDC
/
SSDC
7
141.87
-69.72
Allyson Charleston
/
Avery1 Pisani
SSDC
/
SSDC
8
133.47
-78.12
Deanna Shontere
/
Caroline Pratt
CVD
/
CVD
9
133.20
-78.39
Synchro Girls 16-19+ 3m Springborad
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alexa Geiger
/
Alejandra Gomez
PDA
/
PDA
1
207.63
0.00
Marin Bloise
/
Alexandra Butera
WCD
/
WCD
2
203.19
-4.44
Michelle Kalupski
/
Christine Stitcher
GAD
/
GAD
3
203.04
-4.59
Irina Chiulli
/
Kimberly Yang
BAD
/
BAD
4
193.47
-14.16
Grace Newell
/
Savannah Magness
SAGE
/
SAGE
5
192.66
-14.97
Alicia Roueche
/
Lily Armstrong
UAD
/
UAD
6
185.58
-22.05
Hannah1 Collins
/
Katie Polk
WTRC
/
WTRC
7
182.34
-25.29
Margaret Nilz
/
Taylor Mullahy
GAD
/
GAD
8
174.78
-32.85
Olivia Lehman
/
Hannah Collins
WTRC
/
WTRC
9
169.68
-37.95
Kelsey Golden
/
Abigail Garrahan
SSDC
/
SSDC
10
166.20
-41.43
Adyson1 Lowe
/
Bailey1 Revels
CDA
/
THD
11
164.97
-42.66
Margy Mccarthy
/
Dana Liva
GAD
/
GAD
12
164.52
-43.11
Erin Cullather
/
Christine Anderson
GAD
/
GAD
13
149.49
-58.14
Olivia Loucks
/
Emily Pelland
GAD
/
GAD
14
142.83
-64.80
Cecilia O'reilly
/
Margaret Garrahan
SSDC
/
SSDC
15
137.40
-70.23
Group E Boys 3m (9 & Under)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jackson Greene
TD
1
129.40
0.00
Bennett Greene
TD
2
100.25
-29.15
Jackson Mcgeough
CDA
3
96.20
-33.20
Trevor Mullin
BAD
3
96.20
-33.20
Dylan Mcquade
AID
5
91.85
-37.55
Brock Van Sant
PLAD
6
83.55
-45.85
Group E Boys 3m (9 & Under)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jackson Greene
TD
1
126.30
0.00
Dylan Mcquade
AID
2
125.15
-1.15
Bennett Greene
TD
3
104.50
-21.80
Jackson Mcgeough
CDA
4
103.40
-22.90
Trevor Mullin
BAD
5
99.80
-26.50
Group C Boys Platform (12-13)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alex Claus
CLDT
1
247.10
0.00
Noah Zawadzki
UAD
2
208.35
-38.75
Adam Lecompte
BDD
3
191.80
-55.30
Logan Andrews
GLAD
4
181.85
-65.25
Group D Girls 1m (10 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jenna Sonnenberg
MCCO
1
159.45
0.00
Rivers Edwards
BB
2
144.10
-15.35
Erin Murphy
SSDC
3
138.30
-21.15
Jessica Paul
UAD
4
136.80
-22.65
Anneliese Foltz
NFD
5
121.70
-37.75
Margo O'Meara
CLAY
6
117.15
-42.30
Eden Cirillo
PLAD
7
114.70
-44.75
Lieren Vigneau
SSDC
8
112.85
-46.60
Emily Hurd
CDA
9
102.50
-56.95
Group D Girls 1m (10 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jenna Sonnenberg
MCCO
1
185.85
0.00
Rivers Edwards
BB
2
151.05
-34.80
Jessica Paul
UAD
3
140.80
-45.05
Erin Murphy
SSDC
4
129.40
-56.45
Eden Cirillo
PLAD
5
121.45
-64.40
Anneliese Foltz
NFD
6
120.90
-64.95
Margo O'Meara
CLAY
7
112.65
-73.20
Emily Hurd
CDA
8
111.20
-74.65
Lieren Vigneau
SSDC
9
109.25
-76.60
Group D Girls 1m (11 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jennifer Bell
HDC
1
155.80
0.00
Faith Newton
MAD
2
141.70
-14.10
Ali Giuliani
SSD
3
138.65
-17.15
Elodie Nix
HDC
4
135.05
-20.75
Jordan Skilken
U
5
128.35
-27.45
Emily Driscoll
SOLO
6
126.75
-29.05
Alison Keaveny
DDC
7
122.45
-33.35
Sydney Arcemont
CVD
8
121.45
-34.35
Emily Rourke
GAD
9
107.75
-48.05
Emily Brown
BAD
10
106.40
-49.40
Claire McDaniels
THD
11
105.35
-50.45
Avery Palma
DDC
12
101.90
-53.90
Jordan Tinsley Martin
GWDA
13
101.30
-54.50
Phoebe Stevens
UAD
14
99.80
-56.00
Alexandra Noonan
SARD
15
89.05
-66.75
Ashley Gonzalez
WFLA
16
85.90
-69.90
Group D Girls 1m (11 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Faith Newton
MAD
1
153.45
0.00
Jennifer Bell
HDC
2
141.90
-11.55
Jordan Skilken
U
3
135.70
-17.75
Elodie Nix
HDC
4
134.05
-19.40
Emily Driscoll
SOLO
5
130.15
-23.30
Ali Giuliani
SSD
6
124.35
-29.10
Alison Keaveny
DDC
7
121.70
-31.75
Emily Rourke
GAD
8
120.85
-32.60
Sydney Arcemont
CVD
9
119.85
-33.60
Claire McDaniels
THD
10
111.75
-41.70
Emily Brown
BAD
11
97.50
-55.95
Avery Palma
DDC
12
97.40
-56.05
Group B Girls 1m (14 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Claire Schuermann
WTRC
1
285.60
0.00
Nicole Bogusch
LHA
2
280.30
-5.30
Katelyn Abernathy
CDA
3
261.55
-24.05
Nicole Costello
BDD
4
258.30
-27.30
Emma Whitner
NFD
5
251.35
-34.25
Alexandra Beran
LOB
6
251.20
-34.40
Sarah Voss
GCD
7
248.40
-37.20
Emily Zitkovsky
BAD
8
242.00
-43.60
Michaela Sliney
SOLO
9
241.00
-44.60
Hannah Phelan
SSDC
10
238.90
-46.70
Elena Rohr
UNYD
11
226.90
-58.70
Ryleigh Macalla
CLDT
12
226.75
-58.85
Thea Kelsey
ID
13
218.00
-67.60
Jordan Gulino
TCDT
14
212.95
-72.65
Alyssa Smith
LUBB
15
193.05
-92.55
Deanna Shontere
CVD
16
183.35
-102.25
Group B Girls 1m (14 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Claire Schuermann
WTRC
1
293.60
0.00
Alexandra Beran
LOB
2
281.20
-12.40
Nicole Bogusch
LHA
3
280.05
-13.55
Emma Whitner
NFD
4
275.95
-17.65
Nicole Costello
BDD
5
265.50
-28.10
Katelyn Abernathy
CDA
6
246.65
-46.95
Michaela Sliney
SOLO
7
245.55
-48.05
Emily Zitkovsky
BAD
8
240.50
-53.10
Elena Rohr
UNYD
9
240.20
-53.40
Sarah Voss
GCD
10
229.05
-64.55
Ryleigh Macalla
CLDT
11
226.20
-67.40
Hannah Phelan
SSDC
12
202.50
-91.10
Group B Girls 1m (15 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Carly Hill
TSD
1
297.05
0.00
Kimberly Yang
BAD
2
293.55
-3.50
Katie Polk
WTRC
3
279.55
-17.50
Kaitryana Leinbach
CDA
4
277.80
-19.25
Alejandra Gomez
PDA
5
270.95
-26.10
Casey Sherman
BAD
6
260.25
-36.80
Mariah Curran
CVD
7
258.50
-38.55
Emily Pelletier
TD
8
256.40
-40.65
Janicia Ng
PDA
9
254.85
-42.20
Madelyn Woods
WTRC
10
254.50
-42.55
Gabriella Comunale
PLAD
11
250.35
-46.70
Rebekah Dominik
PDA
12
248.95
-48.10
Margy Mccarthy
GAD
13
247.55
-49.50
Erin Lee
CDA
14
243.45
-53.60
Grace Newell
SAGE
15
239.15
-57.90
Kelsey Jehl
BB
16
236.05
-61.00
Sophia Heiser
DDA
17
230.05
-67.00
Karly Adams
CDA
18
224.80
-72.25
Victoria Zozzaro
LID
19
223.85
-73.20
Michelle Anderson
HDC
20
220.75
-76.30
Sylvie Stoloff
CRD
21
217.75
-79.30
Tessa Knorr
HDC
22
211.95
-85.10
Jackie Bradshaw
MAD
23
210.75
-86.30
Caroline Pratt
CVD
24
208.95
-88.10
Hannah Mudge
SSDC
25
207.10
-89.95
Zoe Feingold
SSDC
26
205.05
-92.00
Rayna Smilowitz
LID
27
193.30
-103.75
Erin Cullather
GAD
28
190.55
-106.50
Gabriella Taghian
SSDC
29
181.55
-115.50
Cecilia O'reilly
SSDC
30
181.15
-115.90
Lillian Henderson
SSD
31
173.90
-123.15
Boryana Doyle
SSDC
32
166.15
-130.90
Allyson Charleston
SSDC
33
156.95
-140.10
Avery Pisani
SSDC
34
135.95
-161.10
Group B Girls 1m (15 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Carly Hill
TSD
1
300.85
0.00
Emily Pelletier
TD
2
300.10
-0.75
Kimberly Yang
BAD
3
282.95
-17.90
Katie Polk
WTRC
4
279.30
-21.55
Janicia Ng
PDA
5
276.65
-24.20
Alejandra Gomez
PDA
6
273.15
-27.70
Kaitryana Leinbach
CDA
7
272.40
-28.45
Mariah Curran
CVD
8
270.25
-30.60
Casey Sherman
BAD
9
259.10
-41.75
Gabriella Comunale
PLAD
10
252.45
-48.40
Rebekah Dominik
PDA
11
250.40
-50.45
Madelyn Woods
WTRC
12
248.90
-51.95
Group D Boys 1m (10 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jonathan Geraghty
IRD
1
165.70
0.00
Charles Reichle
ID
2
129.90
-35.80
William Claus
CLDT
3
127.80
-37.90
James Lindseth
TCDT
4
124.90
-40.80
Tristan Trax
TCDT
5
124.00
-41.70
Garrett Greene
TD
6
110.95
-54.75
James Fermelia
CVD
7
95.15
-70.55
Group D Boys 1m (10 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jonathan Geraghty
IRD
1
166.80
0.00
Tristan Trax
TCDT
2
147.10
-19.70
James Lindseth
TCDT
3
133.70
-33.10
Charles Reichle
ID
4
132.90
-33.90
William Claus
CLDT
5
119.70
-47.10
Garrett Greene
TD
6
114.05
-52.75
James Fermelia
CVD
7
95.75
-71.05
Group D Boys 1m (11 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Sam Busby
CVD
1
146.25
0.00
Kevin Sullivan
DDA
2
144.55
-1.70
Chase Augustine
PDA
3
139.90
-6.35
Trevor Brake
UNYD
4
137.40
-8.85
Peter Smithson
GDC
5
124.00
-22.25
Samuel Tonole
DDC
6
120.50
-25.75
Nathan Pellini
CVD
7
120.05
-26.20
Wyatt Weaver
DDA
8
115.10
-31.15
Benjamin Johnson
CDA
9
113.25
-33.00
Alexander Besanceney
CVD
10
101.70
-44.55
Ian Jones
TARA
11
101.55
-44.70
Kolbein Bjugan
CDA
12
99.90
-46.35
Jack Whitney
CDA
13
95.60
-50.65
Group D Boys 1m (11 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Sam Busby
CVD
1
164.65
0.00
Kevin Sullivan
DDA
2
152.95
-11.70
Trevor Brake
UNYD
3
150.60
-14.05
Peter Smithson
GDC
4
145.80
-18.85
Chase Augustine
PDA
5
145.65
-19.00
Nathan Pellini
CVD
6
139.85
-24.80
Samuel Tonole
DDC
7
130.75
-33.90
Wyatt Weaver
DDA
8
129.80
-34.85
Benjamin Johnson
CDA
9
123.35
-41.30
Kolbein Bjugan
CDA
10
117.50
-47.15
Ian Jones
TARA
11
116.80
-47.85
Alexander Besanceney
CVD
12
104.90
-59.75
Synchro Girls 14-15 3m Springborad
Diver
Team
Place
Score
Diff
Janicia Ng
/
Rebekah Dominik
PDA
/
PDA
1
218.19
0.00
Karly Adams
/
Erin Lee
CDA
/
CDA
2
194.73
-23.46
Madelyn Woods
/
Claire Schuermann
WTRC
/
WTRC
3
183.48
-34.71
Katelyn Abernathy
/
Kaitryana Leinbach
CDA
/
CDA
4
171.93
-46.26
Avery Pisani
/
Allyson Charleston
SSDC
/
SSDC
5
136.35
-81.84
Hannah Mudge
/
Hannah Phelan
SSDC
/
SSDC
6
111.33
-106.86
Synchro Girls 16-19+ 1m Springborad
Diver
Team
Place
Score
Diff
Kimberly Yang
/
Irina Chiulli
BAD
/
BAD
1
216.63
0.00
Alicia Roueche
/
Lily Armstrong
UAD
/
UAD
2
210.30
-6.33
Amanda Habig
/
Carly Alexander
PLAD
/
PLAD
3
208.95
-7.68
Katie Rourke
/
Christine Stitcher
GAD
/
GAD
4
189.96
-26.67
Grace Newell
/
Savannah Magness
SAGE
/
SAGE
5
188.34
-28.29
Margaret Nilz
/
Taylor Mullahy
GAD
/
GAD
6
183.84
-32.79
Taylor Kramer
/
Molly Schatz
DDA
/
DDA
7
183.81
-32.82
Margy Mccarthy
/
Dana Liva
GAD
/
GAD
8
178.35
-38.28
Hannah1 Collins
/
Katie Polk
WTRC
/
WTRC
9
176.94
-39.69
Michelle Kalupski
/
Olivia Loucks
GAD
/
GAD
10
174.18
-42.45
Kelsey Golden
/
Jessie Westergard
SSDC
/
SSDC
11
173.58
-43.05
Leigh Freeman
/
Samantha Dalphond
SOLO
/
SOLO
12
169.62
-47.01
Christine Anderson
/
Emily Pelland
GAD
/
GAD
13
167.16
-49.47
Olivia Lehman
/
Hannah Collins
WTRC
/
WTRC
14
164.19
-52.44
Corinne Larkin
/
Laura Carandang
BDD
/
BDD
15
158.13
-58.50
Johnna Jaynes
/
Heather Carrano
SAGE
/
CDA
16
157.02
-59.61
Cecilia O'reilly
/
Margaret Garrahan
SSDC
/
SSDC
17
153.99
-62.64
Kelsey1 Golden
/
Abigail1 Garrahan
SSDC
/
SSDC
18
150.03
-66.60
MaryEllen Targonski
/
Nikki Canale
CDA
/
CDA
19
132.72
-83.91
Women 1m Championship (6 Dives)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Natalie Kalibat
BDD
1
265.80
0.00
Lyndsey Dickson
MAD
2
239.75
-26.05
Kathleen Sorenson
BAD
3
234.55
-31.25
Jessica Doolittle
CDA
4
225.30
-40.50
Margaret Nilz
GAD
5
222.75
-43.05
Samantha Dalphond
SOLO
6
200.15
-65.65
Heather Carrano
CDA
7
180.50
-85.30
Johnna Jaynes
SAGE
8
178.95
-86.85
Natalie Gray
CLAY
9
162.95
-102.85
Women 1m Championship (6 Dives)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Natalie Kalibat
BDD
1
272.85
0.00
Kathleen Sorenson
BAD
2
234.35
-38.50
Natalie Gray
CLAY
3
231.30
-41.55
Margaret Nilz
GAD
4
224.40
-48.45
Lyndsey Dickson
MAD
5
217.80
-55.05
Johnna Jaynes
SAGE
6
204.60
-68.25
Jessica Doolittle
CDA
7
204.30
-68.55
Samantha Dalphond
SOLO
8
192.00
-80.85
Heather Carrano
CDA
9
176.90
-95.95
Group B Boys Platform (14-15)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Brandon Loschiavo
MCCO
1
349.15
0.00
Ethan O'Neill
BDD
2
328.65
-20.50
Scott Lazeroff
UNYD
3
325.85
-23.30
Carlos Loera III
TNB
4
309.85
-39.30
Corey Neas
UNYD
5
217.90
-131.25
Shaun Phaneuf
CVD
6
206.00
-143.15
Jack Edelen
GDC
7
176.70
-172.45
Group A Boys Platform (16-18)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Collin Larson
BNC
1
397.70
0.00
Ryan Russi
TNB
2
333.30
-64.40
Andres Villa
BNC
3
331.15
-66.55
Charles Mitchell
CDA
4
330.80
-66.90
Jacob Swansen
CVD
5
324.75
-72.95
Matthew Mauser
SAGE
6
315.25
-82.45
James Albanese
BDD
7
306.55
-91.15
Joseph Mcgrath
BNC
8
298.95
-98.75
Jack Stein
WFLA
9
294.50
-103.20
Cody Engstrom
SAGE
10
293.05
-104.65
Allen Crosby
CDA
11
289.20
-108.50
Ryan O'Donnell
GAD
12
276.60
-121.10
Britton Edelen
GDC
13
258.50
-139.20
Logan Sotelo
GLAD
14
256.55
-141.15
Tyler Nock
CLDT
15
208.25
-189.45
Brendan Schaffer
CDA
16
198.60
-199.10
Men Platform (6 Dives)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Roy Botsko
CDA
1
230.20
0.00
Christopher Coles III
BDD
2
198.95
-31.25
Kevin Sage
SAGE
3
159.40
-70.80
Group B Girls 3m (14 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Nicole Bogusch
LHA
1
300.65
0.00
Alexandra Beran
LOB
2
292.20
-8.45
Emma Whitner
NFD
3
285.15
-15.50
Nicole Costello
BDD
4
267.70
-32.95
Claire Schuermann
WTRC
5
260.35
-40.30
Jordan Gulino
TCDT
6
252.60
-48.05
Michaela Sliney
SOLO
7
245.15
-55.50
Sarah Voss
GCD
8
244.25
-56.40
Emily Zitkovsky
BAD
9
242.60
-58.05
Katelyn Abernathy
CDA
10
224.95
-75.70
Hannah Phelan
SSDC
11
220.05
-80.60
Ryleigh Macalla
CLDT
12
213.85
-86.80
Deanna Shontere
CVD
13
198.15
-102.50
Alyssa Smith
LUBB
14
192.30
-108.35
Group B Girls 3m (14 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Nicole Bogusch
LHA
1
312.95
0.00
Emma Whitner
NFD
2
298.35
-14.60
Claire Schuermann
WTRC
3
286.15
-26.80
Alexandra Beran
LOB
4
285.90
-27.05
Sarah Voss
GCD
5
277.10
-35.85
Emily Zitkovsky
BAD
6
260.60
-52.35
Nicole Costello
BDD
7
259.45
-53.50
Jordan Gulino
TCDT
8
245.55
-67.40
Michaela Sliney
SOLO
9
241.75
-71.20
Ryleigh Macalla
CLDT
10
236.10
-76.85
Katelyn Abernathy
CDA
11
231.50
-81.45
Deanna Shontere
CVD
12
194.45
-118.50
Group B Girls 3m (15 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alejandra Gomez
PDA
1
331.85
0.00
Carly Hill
TSD
2
323.90
-7.95
Margy Mccarthy
GAD
3
307.75
-24.10
Katie Polk
WTRC
4
306.95
-24.90
Rebekah Dominik
PDA
5
299.85
-32.00
Kimberly Yang
BAD
6
298.50
-33.35
Emily Pelletier
TD
7
293.70
-38.15
Kaitryana Leinbach
CDA
8
293.55
-38.30
Casey Sherman
BAD
9
269.05
-62.80
Erin Lee
CDA
10
258.60
-73.25
Janicia Ng
PDA
10
258.60
-73.25
Madelyn Woods
WTRC
12
253.90
-77.95
Gabriella Comunale
PLAD
13
253.60
-78.25
Karly Adams
CDA
14
248.45
-83.40
Sylvie Stoloff
CRD
15
244.95
-86.90
Caroline Pratt
CVD
16
234.80
-97.05
Grace Newell
SAGE
17
232.80
-99.05
Michelle Anderson
HDC
18
224.15
-107.70
Victoria Zozzaro
LID
19
219.20
-112.65
Samantha Presti
IRD
20
215.70
-116.15
Hannah Mudge
SSDC
21
212.20
-119.65
Gabriella Taghian
SSDC
22
210.00
-121.85
Tessa Knorr
HDC
23
205.45
-126.40
Boryana Doyle
SSDC
24
194.95
-136.90
Avery Pisani
SSDC
25
189.35
-142.50
Erin Cullather
GAD
26
187.55
-144.30
Jackie Bradshaw
MAD
27
185.85
-146.00
Allyson Charleston
SSDC
28
183.45
-148.40
Group B Girls 3m (15 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Alejandra Gomez
PDA
1
331.85
0.00
Carly Hill
TSD
2
325.90
-5.95
Katie Polk
WTRC
3
314.75
-17.10
Rebekah Dominik
PDA
4
294.35
-37.50
Emily Pelletier
TD
5
294.15
-37.70
Kaitryana Leinbach
CDA
6
290.45
-41.40
Margy Mccarthy
GAD
7
287.15
-44.70
Kimberly Yang
BAD
8
279.30
-52.55
Janicia Ng
PDA
9
271.55
-60.30
Casey Sherman
BAD
10
265.45
-66.40
Madelyn Woods
WTRC
11
264.70
-67.15
Erin Lee
CDA
12
261.75
-70.10
Group A Girls 1m (16 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Elissa Dawson
THD
1
370.20
0.00
Natalie Wallace
GDC
2
321.50
-48.70
Dana Liva
GAD
3
319.75
-50.45
Whitney Timberlake
CDA
4
307.60
-62.60
Caroline Gerhardt
NFD
5
306.25
-63.95
Aundrea Scott
GCD
6
302.35
-67.85
Adyson Lowe
CDA
7
301.05
-69.15
MaryEllen Targonski
CDA
8
297.70
-72.50
Katie Rourke
GAD
9
293.45
-76.75
Alyssa Seales
BAD
10
289.40
-80.80
Alex Costello
BDD
11
287.75
-82.45
Ty Sides
LUBB
12
278.25
-91.95
Marin Bloise
WCD
13
276.20
-94.00
Lizzie Tillo
NFD
14
275.35
-94.85
Maura Sticco-Ivins
DDC
15
267.45
-102.75
Jacquelyn Gover
BAD
16
263.00
-107.20
Jillian Glasser
NFD
17
258.60
-111.60
Ju Won Kang
CVD
18
253.25
-116.95
Morgan Donnelly
CDA
19
251.50
-118.70
Courtney Clark
SSD
20
251.30
-118.90
Cassie Wegryn
TSD
21
248.95
-121.25
Savannah Magness
SAGE
22
247.55
-122.65
Hannah Croxton
CDA
23
240.45
-129.75
Kelsey Golden
SSDC
24
236.30
-133.90
Chrysoula Gatsios
PDA
25
229.80
-140.40
Margaret Garrahan
SSDC
26
218.90
-151.30
Group A Girls 1m (16 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Elissa Dawson
THD
1
394.60
0.00
Natalie Wallace
GDC
2
330.85
-63.75
MaryEllen Targonski
CDA
3
327.60
-67.00
Whitney Timberlake
CDA
4
316.75
-77.85
Caroline Gerhardt
NFD
5
314.15
-80.45
Adyson Lowe
CDA
6
311.70
-82.90
Aundrea Scott
GCD
7
305.75
-88.85
Dana Liva
GAD
8
302.15
-92.45
Alyssa Seales
BAD
9
293.25
-101.35
Alex Costello
BDD
10
293.15
-101.45
Katie Rourke
GAD
11
288.25
-106.35
Ty Sides
LUBB
12
282.15
-112.45
Group A Girls 1m (17 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Lillian MacRae
BAD
1
375.00
0.00
Juliette Corboy
CHI
2
352.35
-22.65
Deborah Daly
BAD
3
352.15
-22.85
Irina Chiulli
BAD
4
333.10
-41.90
Dakota Toner
BDT
5
328.45
-46.55
Olivia Loucks
GAD
6
326.95
-48.05
Madeline Sewell
TSD
7
318.00
-57.00
Olivia Lehman
WTRC
8
312.00
-63.00
Alyssa Brion
GCD
9
308.00
-67.00
Graylyn Jones
MAD
10
306.40
-68.60
Ashley Wright
IRD
11
306.20
-68.80
Alexa Geiger
PDA
12
304.75
-70.25
Lauren Skinner
MCCO
13
293.35
-81.65
Kayleigh Jensen
TCDT
14
291.55
-83.45
Elena Poppas
HDC
15
291.40
-83.60
Sydney Carr
TSD
16
290.85
-84.15
Meg Lindsay
PNWD
17
290.80
-84.20
Allison Brophy
U
18
289.10
-85.90
Alexia Gonzalez
WFLA
19
288.95
-86.05
Margaret Lenger
CLAY
20
288.50
-86.50
Alicia Roueche
UAD
21
285.10
-89.90
Emma Jarczyk
ID
22
279.85
-95.15
Taylor Kramer
DDA
23
279.25
-95.75
Hannah Collins
WTRC
24
278.25
-96.75
Mckenzie Stelter
U
25
276.45
-98.55
Molly Schatz
DDA
26
276.20
-98.80
Leigh Freeman
SOLO
27
261.65
-113.35
Christine Stitcher
GAD
28
257.75
-117.25
Jessie Westergard
SSDC
29
257.15
-117.85
Hana Hamilton
SSD
30
252.20
-122.80
Christine Anderson
GAD
31
249.55
-125.45
Lydia Jabs
K2
32
248.70
-126.30
Laura Carandang
BDD
33
248.35
-126.65
Katherine Mckinstry
CLAY
34
246.15
-128.85
Delaney Musselman
TNB
35
243.40
-131.60
Ellen Posch
CLDT
36
241.50
-133.50
Ashley Neighbarger
SSD
37
238.50
-136.50
Corinne Larkin
BDD
38
236.00
-139.00
Nicole Delorey
SSDC
39
235.30
-139.70
Bettina Hughes
LID
40
233.90
-141.10
Grace Nielsen
LOB
41
228.90
-146.10
Maria Abiad
LOB
42
223.15
-151.85
Millie Moro
SSD
43
220.25
-154.75
Megan Bryan
SSD
44
209.50
-165.50
Katherine Soultanis
LID
45
197.35
-177.65
Group A Girls 1m (17 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Lillian MacRae
BAD
1
384.20
0.00
Juliette Corboy
CHI
2
380.55
-3.65
Deborah Daly
BAD
3
373.50
-10.70
Irina Chiulli
BAD
4
344.00
-40.20
Madeline Sewell
TSD
5
339.20
-45.00
Olivia Loucks
GAD
6
336.10
-48.10
Graylyn Jones
MAD
7
313.50
-70.70
Dakota Toner
BDT
8
313.20
-71.00
Olivia Lehman
WTRC
9
307.45
-76.75
Lauren Skinner
MCCO
10
304.80
-79.40
Ashley Wright
IRD
11
287.10
-97.10
Alyssa Brion
GCD
12
279.95
-104.25
Group A Girls 1m (18 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Juliana Melchionda
BAD
1
350.75
0.00
Michelle Kalupski
GAD
2
334.40
-16.35
Alexandra Butera
WCD
3
325.80
-24.95
Carly Alexander
PLAD
4
319.80
-30.95
Kelly Sherman
BAD
5
316.65
-34.10
Kelly Morris
MAD
6
312.75
-38.00
Sivan Mills
AFD
7
305.15
-45.60
Lauren Cecco
LID
8
302.85
-47.90
Lily Armstrong
UAD
9
302.80
-47.95
Lauren Puglisi
BNC
10
286.30
-64.45
Erica Curry
MCCO
11
284.55
-66.20
Amanda Maser
WFLA
12
279.75
-71.00
Taylor Mullahy
GAD
13
277.00
-73.75
Amanda Habig
PLAD
14
270.65
-80.10
Emily Pelland
GAD
15
260.00
-90.75
Darla House
TSD
16
253.30
-97.45
Jennifer Dawson
WFLA
17
245.45
-105.30
Abigail Garrahan
SSDC
18
234.65
-116.10
Group A Girls 1m (18 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Juliana Melchionda
BAD
1
370.85
0.00
Kelly Sherman
BAD
2
351.85
-19.00
Sivan Mills
AFD
3
348.95
-21.90
Alexandra Butera
WCD
4
339.90
-30.95
Kelly Morris
MAD
5
332.55
-38.30
Carly Alexander
PLAD
6
327.05
-43.80
Michelle Kalupski
GAD
7
320.50
-50.35
Lauren Cecco
LID
8
319.60
-51.25
Amanda Maser
WFLA
9
304.00
-66.85
Lauren Puglisi
BNC
10
300.35
-70.50
Erica Curry
MCCO
11
287.75
-83.10
Lily Armstrong
UAD
12
284.40
-86.45
Group A Girls Platform (16-18)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Sara Maleski
CDA
1
319.75
0.00
Alexia Gonzalez
WFLA
2
317.20
-2.55
Adyson Lowe
CDA
3
306.70
-13.05
Meg Lindsay
PNWD
4
306.25
-13.50
Alicia Roueche
UAD
5
281.95
-37.80
Olivia Lehman
WTRC
6
272.30
-47.45
Lauren Puglisi
BNC
7
271.95
-47.80
Sydney Carr
TSD
8
269.40
-50.35
Katie Rourke
GAD
9
269.00
-50.75
Natalie Wallace
GDC
10
268.35
-51.40
Alyssa Brion
GCD
11
265.05
-54.70
MaryEllen Targonski
CDA
12
254.55
-65.20
Ellen Posch
CLDT
13
246.35
-73.40
Lily Armstrong
UAD
14
240.90
-78.85
Amanda Maser
WFLA
15
234.10
-85.65
Savannah Magness
SAGE
16
213.35
-106.40
Michelle Kalupski
GAD
17
211.25
-108.50
Hannah Collins
WTRC
18
202.20
-117.55
Corinne Larkin
BDD
19
183.20
-136.55
Hannah Croxton
CDA
20
172.25
-147.50
Women Platform (5 Dives)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Natalie Kalibat
BDD
1
208.40
0.00
Kathleen Sorenson
BAD
2
166.10
-42.30
Jessica Doolittle
CDA
3
162.80
-45.60
Margaret Nilz
GAD
4
153.75
-54.65
Johnna Jaynes
SAGE
5
120.00
-88.40
Heather Carrano
CDA
6
99.65
-108.75
Synchro Boys 14-15 1m Springborad
Diver
Team
Place
Score
Diff
Scott Phaneuf
/
Shaun Phaneuf
CVD
/
CVD
1
154.11
0.00
Jeremy Hoare
/
Christopher Sigler
CVD
/
CVD
2
143.01
-11.10
Synchro Boys 16-19+ 3m Springborad
Diver
Team
Place
Score
Diff
Jacob Swansen
/
Harry Lubowe
CVD
/
CVD
1
234.21
0.00
Ethan O'Neill
/
Christopher Coles III
BDD
/
BDD
2
228.96
-5.25
David Pfeifer
/
Cole Malatesta
CRD
/
CRD
3
215.16
-19.05
Charles Mitchell
/
Allen Crosby
CDA
/
CDA
4
205.77
-28.44
Matthew Mauser
/
Cody Engstrom
SAGE
/
SAGE
5
202.71
-31.50
Trent Hagenbuch
/
Noah Hickey
WTRC
/
WTRC
6
183.57
-50.64
Adam Gross
/
Derek Hoare
CVD
/
CVD
7
171.03
-63.18
Aaron Ach
/
Ryan Church
GAD
/
GAD
8
135.93
-98.28
Men 3m Championship (6 Dives)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Christopher Coles III
BDD
1
308.65
0.00
Sage Stephens
GAD
2
289.05
-19.60
Roy Botsko
CDA
3
242.45
-66.20
Kevin Sage
SAGE
4
208.75
-99.90
Men 3m Championship (6 Dives)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Roy Botsko
CDA
1
316.35
0.00
Sage Stephens
GAD
2
283.60
-32.75
Christopher Coles III
BDD
3
273.75
-42.60
Kevin Sage
SAGE
4
199.25
-117.10
Group B Boys 1m (14 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Corey Neas
UNYD
1
295.80
0.00
Carey Simmons
AUGU
2
263.65
-32.15
Jack Edelen
GDC
3
258.35
-37.45
Nicholas Tomczyk
WCD
4
257.70
-38.10
Michael Diana
LOB
5
240.70
-55.10
Jeremy Hoare
CVD
6
196.40
-99.40
William Canny
WCD
7
194.80
-101.00
Group B Boys 1m (14 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Corey Neas
UNYD
1
308.90
0.00
Jack Edelen
GDC
2
277.00
-31.90
Carey Simmons
AUGU
3
275.00
-33.90
Nicholas Tomczyk
WCD
4
265.85
-43.05
Michael Diana
LOB
5
235.30
-73.60
William Canny
WCD
6
223.80
-85.10
Jeremy Hoare
CVD
7
185.70
-123.20
Group B Boys 1m (15 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Brandon Loschiavo
MCCO
1
328.35
0.00
Noah Hickey
WTRC
2
325.95
-2.40
Ethan O'Neill
BDD
3
323.30
-5.05
Scott Lazeroff
UNYD
4
321.45
-6.90
Carlos Loera III
TNB
5
306.65
-21.70
Aaron Ach
GAD
6
281.40
-46.95
Jeremy Sawyer
UNYD
7
260.35
-68.00
Reid Fleming
U
8
254.50
-73.85
Shaun Phaneuf
CVD
9
252.60
-75.75
Christopher Sigler
CVD
10
244.15
-84.20
Nicolas Miller
MD
11
237.95
-90.40
Nicholas Goh
MAD
12
233.20
-95.15
Brandon Kraycirik
CDA
13
221.00
-107.35
Cole Buckovich
SSDC
14
191.55
-136.80
Group B Boys 1m (15 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Ethan O'Neill
BDD
1
350.80
0.00
Brandon Loschiavo
MCCO
2
347.50
-3.30
Noah Hickey
WTRC
3
342.70
-8.10
Scott Lazeroff
UNYD
4
335.10
-15.70
Carlos Loera III
TNB
5
296.60
-54.20
Shaun Phaneuf
CVD
6
289.15
-61.65
Aaron Ach
GAD
7
277.80
-73.00
Jeremy Sawyer
UNYD
8
269.95
-80.85
Reid Fleming
U
9
269.55
-81.25
Nicolas Miller
MD
10
255.50
-95.30
Nicholas Goh
MAD
11
244.80
-106.00
Christopher Sigler
- -
Scratched
CVD
12
140.90
-209.90
Group A Boys 3m (16 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Charles Mitchell
CDA
1
407.60
0.00
Collin Larson
BNC
2
366.00
-41.60
Britton Edelen
GDC
3
352.55
-55.05
Ryan Russi
TNB
4
345.75
-61.85
Matthew Mauser
SAGE
5
340.10
-67.50
Luke Dickson
MAD
6
330.95
-76.65
James Albanese
BDD
7
329.95
-77.65
Kyle Rooney
LID
8
316.85
-90.75
Trent Hagenbuch
WTRC
9
310.30
-97.30
Adam Gross
CVD
10
308.75
-98.85
Ryan Church
GAD
11
305.35
-102.25
Brendan Schaffer
CDA
12
189.80
-217.80
Group A Boys 3m (16 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Charles Mitchell
CDA
1
449.25
0.00
Matthew Mauser
SAGE
2
406.05
-43.20
Luke Dickson
MAD
3
354.10
-95.15
Collin Larson
BNC
4
345.85
-103.40
Ryan Russi
TNB
5
335.70
-113.55
Trent Hagenbuch
WTRC
6
331.70
-117.55
James Albanese
BDD
7
319.25
-130.00
Kyle Rooney
LID
8
317.55
-131.70
Britton Edelen
GDC
9
307.25
-142.00
Adam Gross
CVD
10
305.95
-143.30
Ryan Church
GAD
11
285.40
-163.85
Brendan Schaffer
CDA
12
221.25
-228.00
Group A Boys 3m (17 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Max Levy
PNWD
1
451.30
0.00
David Pfeifer
CRD
2
433.50
-17.80
Ryan Tipton
MD
3
387.55
-63.75
Joseph Mcgrath
BNC
4
354.05
-97.25
Jacob Swansen
CVD
5
350.35
-100.95
Harry Lubowe
CVD
6
338.10
-113.20
Ryan O'Donnell
GAD
7
320.60
-130.70
Noel Theroux
LID
8
297.00
-154.30
Alexander Blake
ID
9
284.10
-167.20
Tyler Nock
CLDT
10
284.05
-167.25
Derek Hoare
CVD
11
274.45
-176.85
Group A Boys 3m (17 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Max Levy
PNWD
1
486.70
0.00
Ryan Tipton
MD
2
397.60
-89.10
Joseph Mcgrath
BNC
3
383.30
-103.40
David Pfeifer
CRD
4
379.70
-107.00
Harry Lubowe
CVD
5
369.20
-117.50
Jacob Swansen
CVD
6
357.85
-128.85
Noel Theroux
LID
7
350.50
-136.20
Ryan O'Donnell
GAD
8
322.40
-164.30
Derek Hoare
CVD
9
292.40
-194.30
Tyler Nock
CLDT
10
289.05
-197.65
Alexander Blake
ID
11
271.85
-214.85
Group A Boys 3m (18 Yrs. old)
(Prelim/Quarterfinal)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Sean Sargent
TSD
1
410.35
0.00
Allen Crosby
CDA
2
405.85
-4.50
Cole Malatesta
CRD
3
377.50
-32.85
Cody Engstrom
SAGE
4
377.45
-32.90
Ryan Evans
MD
5
374.55
-35.80
Jack Stein
WFLA
6
362.50
-47.85
Taylor Clough
BAD
7
344.10
-66.25
Andres Villa
BNC
8
329.15
-81.20
Jack McCarthy
LOB
9
318.95
-91.40
Michael Barry
CLAY
10
304.35
-106.00
Group A Boys 3m (18 Yrs. old)
Diver
Team
Place
Score
Diff
Allen Crosby
CDA
1
425.35
0.00
Ryan Evans
MD
2
403.25
-22.10
Cole Malatesta
CRD
3
377.65
-47.70
Cody Engstrom
SAGE
4
367.75
-57.60
Taylor Clough
BAD
5
365.55
-59.80
Sean Sargent
TSD
6
360.35
-65.00
Andres Villa
BNC
7
336.65
-88.70
Michael Barry
CLAY
8
316.00
-109.35
Jack McCarthy
LOB
9
315.80
-109.55
Jack Stein
WFLA
10
315.15
-110.20
Copyright © 2004 - 2024 Meet Control LLC