Diver / Meet / Event | Score |
|
Al-asfour, Khaled - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 5 Boys 1m - (Final) | 26.00 |
Al-asfour, Khaled - Jupiter Diving Academy Invitational FC Level 5 Boys 1m - (Final) | 19.50 |
Al-asfour, Samir - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 5 Boys 1m - (Final) | 25.50 |
Al-asfour, Samir - Jupiter Diving Academy Invitational FC Level 5 Boys 1m - (Final) | 17.50 |
Al-asfour, Shemsea - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Al-asfour, Shemsea - Jupiter Diving Academy Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 21.00 |
Arbini, Macy - 3rd Annual Los Alamitos Divers Invite 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 19.50 |
Atkins, Emmett - WMDA 2023 Spring Invitational FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 12.00 |
Atkins, Piper - WMDA 2023 Spring Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 13.50 |
Avansino, Francesca - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 5 Girls 1m - (Final) | 19.00 |
Azalde, Alexandra - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Bai, Jamie - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 16.50 |
Bai, Jamie - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 14.50 |
Bai, Jamie - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 15.00 |
Bai, Jamie - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 12.50 |
Baird, Claire - Bethesda @ WGCC 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 11.00 |
Baird, Jane - Bethesda @ WGCC 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 14.00 |
Baird, Naomi - Bethesda @ WGCC 12 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 13.50 |
Baker, Olivia - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 7 Girls 1m - (Final) | 15.50 |
Baratta, Brooks - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 13.50 |
Baratta, Brooks - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 19.00 |
Barrett, Dallis - Red Wolf Spring AAU Diving Invite 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Basalla, Arya - Montgomery Invite 11 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 16.50 |
Bassaler De Araujo, Julia - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Bassaler De Araujo, Julia - Jupiter Diving Academy Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Bassaler De Araujo, Julia - 2023 FGCDA Summer Championship FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Bell, Scarlett - Turkey Dive on the Hill 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 21.00 |
Bennett, Charlotte - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Berg, Gwendolyn - 61th Sherman Divers Invitational Diving Meet FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 18.50 |
Berryman, Charleigh - Mansfield Diving Local Meet Series FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 16.00 |
Berryman, Charleigh - DMD Local Club Series FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 12.00 |
Blackburn, Reese - Bethesda @ WGCC 10 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 15.00 |
Blankenship, Eleanor - Rip Dives on the Hill 8-9 Girls 1m Intermediate - (Final) | 15.00 |
Blankenship, Ilene - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Girls 1m Intermediate - (Final) | 21.00 |
Blankenship, Ilene - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Blankenship, Ilene - Turkey Dive on the Hill 7 & Under Girls 1m Intermediate - (Final) | 20.50 |
Blankenship, Ilene - Rip Dives on the Hill 7 & Under Girls 1m Intermediate - (Final) | 17.50 |
Blond, Clare - Chevy @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 12.50 |
Blond, Clare - Congo @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 9.00 |
Bobkova, Salomea - Turkey Dive on the Hill 8-9 Girls 1m Intermediate - (Final) | 17.50 |
Bondhus, Jackson - 30th Annual Cactus Invitational AZ-FC 14-15-16 Boys 1m Silver - (Final) | 15.50 |
Bonney, Ella - 2023 Arizona Association State Championships AZ-FC 14-15-16 Girls 1m Bronze - (Final) | 14.50 |
Borgman, Anna - DMD Local Club Series 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 15.50 |
Bradshaw, William - Boise Diving Club Invitational 14-15 Boys 1m Novice - (Final) | 16.00 |
Brenneman, Reid - Bethesda @ WGCC 8 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 13.00 |
Brinker, Clark - Red Wolf Spring AAU Diving Invite 14-18 Boys 1m Novice - (Final) | 19.00 |
Briones, Condoleezza - DMD Local Spring Meet FC 14 & Up Girls 1m - (Final) | 16.50 |
Brown, Alexandra - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Buffa, Maryn - Mr. A Diving Invitational 8-9 Girls 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Bunjamin, Jocelyn - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Bunjamin, Jocelyn - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 12.50 |
Bunjamin, Jocelyn - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 17.50 |
Campbell, Landon - Red Wolf Spring AAU Diving Invite 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 20.50 |
Campbell, Landon - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 23.00 |
Campbell, Landon - Turkey Dive on the Hill 8-9 Boys 1m Intermediate - (Final) | 24.00 |
Campbell, Landon - Rip Dives on the Hill 8-9 Boys 1m Novice - (Final) | 15.50 |
Cason, Claire - DMD Local Club Series FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 17.00 |
Champine, Evelyn - Pilgrims, Pies, and Perfect 10s Future Champions FC Level 6 Girls 1m - (Final) | 15.00 |
Chan, Jocelyn - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 13.50 |
Chan, Jocelyn - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Chod, Karina - Congo @ Bethesda 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 9.50 |
Chod, Karina - Manor @ Congo 8 & Under Girls 1m - (Final) | 9.00 |
Chod, Karina - Congo @ Kenwood 8 & Under Girls 1m - (Final) | 9.00 |
Chu, Victoria - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 5 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Chu, Victoria - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 4 Girls 1m - (Final) | 19.50 |
Clarke-Smith, Jenna - WMDA 2023 Spring Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Clinger, Allyson - 2023 FGCDA Summer Championship FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 20.50 |
Clough, Olivia - ANCC @ WGCC 10 & Under Girls 1m - (Final) | 8.50 |
Cohn, Sarah - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 17.50 |
Cole, Lily - Red Wolf Spring AAU Diving Invite 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 18.00 |
Cole, Lily - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 23.00 |
Corsico, Charles - Alexandria Invite 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 14.00 |
Corsico, Grace - Alexandria Invite 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 13.50 |
Corsico, John - Alexandria Invite 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 16.50 |
Corsico, Katherine - Alexandria Invite 11 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 14.00 |
Cotter, Poppy - Chevy @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 13.50 |
Counselman, Esme - Rochester Diving Club Intrasquad meet 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 17.00 |
Dale-wright, Amara - 2023 FGCDA Summer Championship FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 20.50 |
Dale-wright, Nilria - 2023 FGCDA Summer Championship FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 15.00 |
De La Torre, Joel - Laura Wilkinson Golden Invitational 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 17.50 |
De La Torre, Joel - DMD Local Club Series 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 18.50 |
De La Torre, Joel - GC DIVERS Local club series FC 9 & Under Boys 1m - (Final) | 19.00 |
Dickerson, Adelyn - Pilgrims, Pies, and Perfect 10s Future Champions FC Level 6 Girls 1m - (Final) | 17.25 |
Doncaster, Ebenezer - 30th Annual Cactus Invitational AZ-FC 7 & Under Boys 1m Bronze - (Final) | 14.50 |
Doncaster, Immanuel - 30th Annual Cactus Invitational AZ-FC 7 & Under Boys 1m Bronze - (Final) | 13.50 |
Doncaster, Samuel - 30th Annual Cactus Invitational AZ-FC 8-9-10 Boys 1m Silver - (Final) | 17.00 |
Doncaster, Samuel - 2024 MAC Invitational AZ-FC 8-9-10 Boys 1m Silver - (Final) | 20.50 |
Dumlao, Raquel - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 22.50 |
Eckart, Amelia - Chevy @ Kenwood 10 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 11.50 |
Eckart, Amelia - Congo @ Kenwood 10 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 11.00 |
Eibisch, Elise - 2024 March Madness Team Dive Meet 8-9 Girls 1m Novice - (Final) | 19.50 |
Ela, Ben - Chevy @ Kenwood 10 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 12.00 |
Enriquez, Florence - Mansfield Diving Local Meet Series FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 15.00 |
Enriquez, Florence - DMD Local Club Series FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 15.00 |
Enriquez, Florence - GC DIVERS Local club series FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 14.00 |
Enriquez, Florence - Mansfield Summer Invitational FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 16.00 |
Enriquez, Florence - DMD Local Spring Meet FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 15.00 |
Femenia, Antonio - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 21.50 |
Fetner, Gabriel - Rip Dives on the Hill 10-11 Boys 1m Intermediate - (Final) | 17.50 |
Fetner, Iris - Rip Dives on the Hill 8-9 Girls 1m Intermediate - (Final) | 12.00 |
Fiderfish, Elizabeth - GC DIVERS Local club series FC 12-13 Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Fisher, Claire - Montgomery Invite 11 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 17.50 |
Fleischman, Tyler - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Boys 1m Intermediate - (Final) | 15.00 |
Fleming, Alma - 2023 North Star Diving Club Spring Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 10.50 |
Flowers, Angelina - Inland Empire Diving Spooktober Invitational 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 13.00 |
Flowers, Angelina - Inland Empire Diving Invitational 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 17.50 |
Flowers, Natalie - Inland Empire Diving Spooktober Invitational 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 16.00 |
Foote, Hannah - 2023 North Star Diving Club Spring Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 14.00 |
Fujii, Makena - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 13.50 |
Fujii, Makena - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Gabalda, Emery - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Girls 1m Intermediate - (Final) | 20.50 |
Gabalda, Emery - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 22.00 |
Galasso, Amelie - Clavadistas del Sol - Spring FC Invite AZ-FC 8-9-10 Girls 1m Bronze - (Final) | 15.50 |
Garcia-pages , Andrew - Jupiter Diving Academy Invitational FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 18.00 |
Garg, Arini - The Kimball Cup AAU Diving 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Geoghan, Catherine - Manor @ Congo 8 & Under Girls 1m - (Final) | 13.50 |
Geoghan, Catherine - Congo @ Kenwood 8 & Under Girls 1m - (Final) | 12.50 |
George, Cora - Bethesda @ Chevy 10 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 11.00 |
George, Teddy - Bethesda @ Chevy 8 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 12.00 |
Gepner, Zoe - 2024 GA Diving Winter Invite 14-15 Girls 1m Novice - (Final) | 14.00 |
Gepner, Zoe - 2024 Schroeder Winter Invite 14-15 Girls 1m Novice - (Final) | 16.50 |
Ghassabeh, Magnolia - Chevy @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 13.50 |
Ghassabeh, Magnolia - Congo @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 13.00 |
Gill, Morgan - Bethesda @ Chevy 8 & Under Girls 1m - (Final) | 10.50 |
Gill, Morgan - Chevy @ ANCC 8 & Under Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Gill, Morgan - WGCC @ Chevy 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 11.50 |
Gill, Morgan - Chevy @ Congo 8 & Under Girls 1m - (Final) | 11.00 |
Gilpatric, Grant - Bethesda @ Chevy 8 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 9.00 |
Gonzalez, Gabriella - The Kimball Cup AAU Diving 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 15.50 |
Gonzalez, Gabriella - 4rd Annual AAU Jersey Diving Academy Invite 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 17.50 |
Goolsby, Shiloh - Turkey Dive on the Hill 14-18 Girls 1m Novice - (Final) | 16.50 |
Green, Zackary - Atlanta Diving Invitational 12-13 Boys 1m Novice - (Final) | 11.00 |
Gregersen, Lauren - 4rd Annual AAU Jersey Diving Academy Invite 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 16.00 |
Gregersen, Lauren - 2023 Halloween Classic Invite 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 20.50 |
Griffith, Harrison - 20th Annual Dick Wilson Memorial Invitational 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 18.00 |
Griffith, Harrison - DMD Local Club Series FC 10-11 Boys 1m - (Final) | 13.00 |
Griffith, Harrison - DMD Local Spring Meet FC 10-11 Boys 1m - (Final) | 18.00 |
Gruzis, Winslow - 2024 Badgerland Invite 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 13.00 |
Gutierrez, Juliana - WMDA 2023 Winter Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 13.50 |
Guy, Eden - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 6 Girls 1m - (Final) | 19.50 |
Haddad, Nicholas - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 3 Boys 1m - (Final) | 22.00 |
Haddad, Nicholas - 61th Sherman Divers Invitational Diving Meet FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 19.50 |
Hagan, Jane - Mansfield Summer Invitational FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 11.00 |
Hagan, Jane - DMD Local Spring Meet FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 12.50 |
Hammond, Audrey - The Kimball Cup AAU Diving 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 15.50 |
Harden, Lydia - Classic City Invitational 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 18.00 |
Hardy, Isla - DMD Local Club Series 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 18.50 |
Hardy, Isla - GC DIVERS Local club series FC 10-11 Girls 1m - (Final) | 16.50 |
Hartzberg, Grace - Chevy @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 15.00 |
Hartzberg, Grace - Chevy @ Congo 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 11.00 |
Heath, Caroline - GC DIVERS Local club series FC 14 & Up Girls 1m - (Final) | 14.50 |
Hidalgo Robina, Emilia - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 17.00 |
Hill, Alexis - WMDA 2023 Winter Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 12.50 |
Hinton, Lilly - Manor @ Congo 8 & Under Girls 1m - (Final) | 11.00 |
Hismatullina, Maya - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Hockemeyer, Jack - The Kimball Cup AAU Diving 16-18 Boys 1m Novice - (Final) | 17.50 |
Holdridge ma, Milo - Alexandria Invite 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 14.00 |
Hunt, Emerson - 2024 Badgerland Invite 12-13 Boys 1m Novice - (Final) | 16.00 |
Hunter, Maya - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 14.00 |
Hutson, Robert - Classic City Invitational 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 17.00 |
Iashkov, Stepan - 2024 David Nielsen Invitational FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 17.25 |
Illich, Susan - Mansfield Summer Invitational FC 10-11 Girls 1m - (Final) | 16.00 |
Illich, Susan - DMD Local Spring Meet FC 10-11 Girls 1m - (Final) | 16.00 |
Jannenga, Ava - Clavadistas del Sol - Spring FC Invite AZ-FC 11-12-13 Girls 1m Gold - (Final) | 21.50 |
Javins, Del - 2nd Annual Knight Diving Academy Invitational 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 14.50 |
Jeffrey, Cohen - Inland Empire Diving Spooktober Invitational 14-15 Boys 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Johns, Lilla - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 16.50 |
Johnson, Bennett - 2024 Badgerland Invite 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Johnson, Bennett - 2024 North Star Diving Club Winter Invitational 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 18.00 |
Johnson, Bennett - Rochester Diving Club Intrasquad meet 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 16.50 |
Johnson, Julianna - 2024 David Nielsen Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 21.75 |
Kadam, Reya - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 12.50 |
Kadam, Reya - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 21.50 |
Kang, Madisen - Santa Clara Diving Invitational FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 16.00 |
Karaliova, Sofiya - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 15.50 |
Kildea, Mary - Manor @ Congo 8 & Under Girls 1m - (Final) | 12.00 |
Kildea, Mary - Congo @ Kenwood 8 & Under Girls 1m - (Final) | 13.50 |
Kildea, Mary - Chevy @ Congo 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 11.50 |
Kimball, Lillian - Clavadistas del Sol - Fall FC Invite AZ-FC 11-12-13 Girls 1m Gold - (Final) | 16.50 |
Kizer, Caroline - GC DIVERS Local club series FC 10-11 Girls 1m - (Final) | 12.00 |
Kress, David - 2024 MAC Invitational AZ-FC 8-9-10 Boys 1m Silver - (Final) | 12.00 |
Kress, David - Coast Divers Winter Invite 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 19.50 |
Kress, David - 2023 Glenn McCormick Memorial Diving Invitational 7 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 14.50 |
Kurtz, Maya - Turkey Dive on the Hill 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 19.50 |
Lal, Macsen - Manor @ ANCC 8 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 0.00 |
Lal, Vivian - ANCC @ Congo 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 12.00 |
Lal, Vivian - Manor @ ANCC 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 10.00 |
Lamp\'l, Archer - 2023 FGCDA Summer Championship FC Level 4 Boys 1m - (Final) | 17.00 |
Lande, Logan - Rochester Diving Club Intrasquad meet 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 13.50 |
Lane, Ansley - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 6 Girls 1m - (Final) | 18.50 |
Lane, Ansley - Atlanta Diving Invitational 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 17.00 |
Lane, Ansley - Classic City Invitational 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Latimer, Grayson - Manor @ Congo 8 & Under Boys 1m - (Final) | 11.00 |
Latimer, Grayson - Congo @ Kenwood 8 & Under Boys 1m - (Final) | 14.00 |
Latimer, Grayson - Chevy @ Congo 8 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 10.50 |
Lawrence, Gavin - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 17.00 |
Lawrence, Gavin - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 16.50 |
Lawrence, Gavin - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 18.50 |
Lawrence, Gavin - 61th Sherman Divers Invitational Diving Meet FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 14.00 |
Lee, Rosalind - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 13.50 |
Lewis, Ella - 2023 Arizona Association State Championships AZ-FC 8-9-10 Girls 1m Bronze - (Final) | 17.00 |
Lewis, Evie - 2023 Arizona Association State Championships AZ-FC 8-9-10 Girls 1m Bronze - (Final) | 21.50 |
Liang, Isabella - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 14.50 |
Lippman, Declan - Pilgrims, Pies, and Perfect 10s Future Champions FC Level 6 Boys 1m - (Final) | 15.75 |
Lopez, Gabriel - Chevy @ Kenwood 8 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 8.50 |
Lucchese, Anna - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Lucchese, Anna - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 13.50 |
Lucchese, Anna - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 14.50 |
Lucchese, Anna - 61th Sherman Divers Invitational Diving Meet FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Lyle, Elizabeth - Inland Empire Diving Invitational 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 17.00 |
Maj, Alexia - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 16.50 |
Maj, Alexia - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 23.00 |
Mandrychenko, Sebastian - Santa Clara Diving Invitational FC Level 4 Boys 1m - (Final) | 14.50 |
Maxey, Zachary - Inland Empire Diving Invitational 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 18.00 |
McFarlane, Isabelle - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 21.50 |
Mclaughin, Philip - Bethesda @ WGCC 10 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 10.50 |
Mclaughin, Philip - ANCC @ WGCC 10 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 7.50 |
Mclaurin, Vivian - Red Wolf Spring AAU Diving Invite 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Medina, Ariana - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Medina, Ariana - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 15.50 |
Mehta, Saumya - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 11.50 |
Mendez, Hayden - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 12.50 |
Mendez, Hudson - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 4 Boys 1m - (Final) | 16.50 |
Merrins, Brendan - 2024 Badgerland Invite 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 11.50 |
Merrins, Brendan - 2024 Schroeder Spring Invite 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 13.00 |
Miller, Nadia - KIMBALL KLASSIC FC 11 & Under Girls 1m - (Final) | 14.00 |
Morrell, Nevaeh - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 5 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Morton, Jasper - The Kimball Cup AAU Diving 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Murphy, Richard - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 5 Boys 1m - (Final) | 17.00 |
Murphy, Richard - Atlanta Diving Invitational 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Nylin, Addison - 2023 MDA Winter Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 15.50 |
O\'connell, Colin - 2023 MDA Winter Invitational FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 16.00 |
Offutt, Libby - ANCC @ WGCC 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 9.00 |
Ohrtman, Brier - Pilgrims, Pies, and Perfect 10s Future Champions FC Level 6 Boys 1m - (Final) | 18.75 |
Olive, Anabelle - 2024 David Nielsen Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 17.25 |
Olswold, Kellen - 2024 North Star Diving Club Winter Invitational 12-13 Boys 1m Novice - (Final) | 16.50 |
Orvin, Vail - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 19.00 |
Orvin, Vail - Jupiter Diving Academy Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Ovadia, Elise - Los Alamitos Divers Fall Invite 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Paul, Lucy - Red Wolf Spring AAU Diving Invite 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 15.50 |
Paul, Lucy - Turkey Dive on the Hill 8-9 Girls 1m Intermediate - (Final) | 21.00 |
Pavlov, Daniel - Santa Clara Diving Invitational FC Level 6 Boys 1m - (Final) | 19.50 |
Peacock, Lauren - ANCC @ Bethesda 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 10.50 |
Peacock, Lauren - ANCC @ WGCC 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 9.50 |
Peacock, Lauren - Kenwood @ ANCC 8 & Under Girls 1m - (Final) | 12.50 |
Pearson, Turner - ANCC @ WGCC 8 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 10.00 |
Penner, Fiona - 2024 Badgerland Invite 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 15.50 |
Penner, Fiona - 2024 Schroeder Spring Invite 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 17.00 |
Penner, Fiona - 2024 Schroeder Winter Invite 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 16.50 |
Penner, Naomi - 2024 Badgerland Invite 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 14.00 |
Peterson, Colby - Clavadistas del Sol - Fall FC Invite AZ-FC 14-15-16 Boys 1m Bronze - (Final) | 14.00 |
Pham, Dylan - Classic City Invitational Novice 14 & Up Boys 1m - (Final) | 3.00 |
Pollock, Andrew - Congo @ Kenwood 8 & Under Boys 1m - (Final) | 15.50 |
Pool, Ainsley - Rochester Diving Club Intrasquad meet 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 18.50 |
Proctor, Bryon - 2023 MASTERS DIVING SUMMER CHAMPIONSHIPS Novice Masters 21-34 Men 1m - (Final) | 19.50 |
Purnama-Yang, Quentin - Mansfield Diving Local Meet Series FC 12-13 Boys 1m - (Final) | 15.50 |
Rane, Arved - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 7 Boys 1m - (Final) | 18.50 |
Record, Joshua - 2024 MAC Invitational AZ-FC 11-12-13 Boys 1m Silver - (Final) | 11.00 |
Rectenwald, Kate - 2024 Schroeder Winter Invite 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 20.00 |
Reid, Jazlynn - Inland Empire Diving Spooktober Invitational 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 8.00 |
Reidenbach, Maisie - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 16.00 |
Rockafellow, Kendall - DMD Local Club Series FC 10-11 Girls 1m - (Final) | 19.00 |
Rockafellow, Kendall - GC DIVERS Local club series FC 10-11 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Rothenbach, Katherine - The Diamondback Energy Pumpjack Classic 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 20.50 |
Rothenbach, Katherine - DMD Local Club Series 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 21.50 |
Rothenbach, Katherine - GC DIVERS Local club series FC 10-11 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Rudd, Siena - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 18.50 |
Rysin, Mark - 2024 David Nielsen Invitational FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 12.75 |
Sabsovich, Arielle - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 14.00 |
Schimizzi, Joseph - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 13.00 |
Schmidt, Alexandria - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 19.00 |
Schmidt, Alexandria - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Schmidt, Zoe - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 18.50 |
Schmidt, Zoe - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Schmidt, Zoe - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 18.50 |
Scott, Luci - DMD Local Club Series FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Seneviratne, Kenji - Alexandria Invite 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 18.50 |
Simon, Luca - WGCC @ Kenwood 8 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 11.50 |
Skerhut, Adam - 2024 Conroe Invitational and Gulf Assoc. AAU Championship 10-11 Boys 1m Novice - (Final) | 17.00 |
Smith, Charlotte - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 5 Girls 1m - (Final) | 16.00 |
Smith, Madeline - Turkey Dive on the Hill 14-18 Girls 1m Novice - (Final) | 18.50 |
Smith, Riley - 2nd Annual Knight Diving Academy Invitational 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 16.50 |
Sobonya, Drew - Bethesda @ WGCC 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 14.00 |
Sokolowski, Elizabeth - Chevy @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 8.50 |
Solari, Natalie - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 15.00 |
Soria, Marley - Delta Valley Diving Fall Invite FC Level 1 Girls 1m - (Final) | 13.00 |
Spigelman, Lexi - 2023 Arizona Association State Championships AZ-FC 17-18-19 Girls 1m Gold - (Final) | 17.00 |
Stage, Lily - WMDA 2023 Winter Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Stage, Madison - WMDA 2023 Spring Invitational FC Level 4 Girls 1m - (Final) | 15.50 |
Stark, Amelia - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 21.00 |
Stark, Amelia - Turkey Dive on the Hill 8-9 Girls 1m Intermediate - (Final) | 22.50 |
Steele, Georgia - Clavadistas del Sol - Spring FC Invite AZ-FC 11-12-13 Girls 1m Bronze - (Final) | 20.50 |
Sterling, Kira - Chevy @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 11.50 |
Sterling, Kira - Congo @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 13.50 |
Stevens, Michael - Wendy Wyland Memorial Invitational FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 22.00 |
Sundaramoorthy, Iniya - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 21.00 |
Sundaramoorthy, Iniya - Turkey Dive on the Hill 8-9 Girls 1m Novice - (Final) | 12.00 |
Swancutt, Myka - Rochester Diving Club Intrasquad meet 12-13 Girls 1m Novice - (Final) | 12.00 |
Switzer, Milo - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 6 Boys 1m - (Final) | 17.50 |
Talano, Vivian - 2024 David Nielsen Invitational FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 16.50 |
Tan, Natalie - Davis Diving Pre-Region Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 19.00 |
Tashiro, Gale - 2023 Marlins Cold Turkey Diving Invite 9 & Under Boys 1m Novice - (Final) | 12.00 |
Taylor, Nora Kate - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 5 Girls 1m - (Final) | 17.00 |
Titzer, Keira - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 15.00 |
Tropea, Marjorie-jane - Kenwood @ Bethesda 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 14.50 |
Tropea, Marjorie-jane - Kenwood @ ANCC 8 & Under Girls 1m - (Final) | 12.50 |
Trotter, Kamrynn - Pilgrims, Pies, and Perfect 10s Future Champions FC Level 6 Girls 1m - (Final) | 18.00 |
Tyler, Caroline - Classic City Invitational 9 & Under Girls 1m Novice - (Final) | 17.50 |
Tyson, Natalie - 2024 Moose Moss Invitational FC Level 5 Girls 1m - (Final) | 20.00 |
Vanderveldt, Grace - DMD Local Spring Meet FC 9 & Under Girls 1m - (Final) | 14.50 |
Vemulapalli, Veena - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 6 Girls 1m - (Final) | 14.00 |
Verdugo, Sydney - Los Alamitos Divers Fall Invite 14-18 Girls 1m Novice - (Final) | 19.00 |
Verma, Ananya - Chevy @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 0.00 |
Verma, Ananya - Congo @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 0.00 |
Walton, Vesper - Clavadistas del Sol - Spring FC Invite AZ-FC 8-9-10 Girls 1m Bronze - (Final) | 16.50 |
Wang, Hannah - Santa Clara Diving Invitational FC Level 3 Girls 1m - (Final) | 16.50 |
Waters, Aria - Turkey Dive on the Hill 10-11 Girls 1m Intermediate - (Final) | 16.00 |
Watkins, Sydney - 2024 MAC Invitational AZ-FC 11-12-13 Girls 1m Gold - (Final) | 18.50 |
Wells, Brylie - Dive Lab Invitational 2024 FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 19.50 |
Wells, Brylie - Sherman Divers Fall Fun Meet FC Level 2 Girls 1m - (Final) | 19.00 |
Whelchel, Abigail - 2024 The Carolina BIG DIVE 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 21.50 |
Whelchel, Abigail - Turkey Dive on the Hill 8-9 Girls 1m Intermediate - (Final) | 18.00 |
Wickwire, Ines - Los Alamitos Divers Fall Invite 14-18 Girls 1m Novice - (Final) | 20.00 |
Willsey, Sebastian - 707 Diving Invitational FC Level 1 Boys 1m - (Final) | 19.00 |
Winchester, Penny - Classic City Invitational 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 14.50 |
Wood, Caroline - WGCC @ Kenwood 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 10.50 |
Wood, Caroline - ANCC @ WGCC 8 & Under Girls 1m Exhib - (Final) | 8.50 |
Wood, Josephine - 2023 Schroeder Fall Back Invite 10-11 Girls 1m Novice - (Final) | 19.00 |
Woodruff, Kallie - 2023 Arizona Association State Championships AZ-FC 8-9-10 Girls 1m Bronze - (Final) | 14.00 |
Yeung, Martin - WMDA 2023 Spring Invitational FC Level 2 Boys 1m - (Final) | 13.50 |
Young, Curtis - Pilgrims, Pies, and Perfect 10s Future Champions FC Level 6 Boys 1m - (Final) | 19.50 |
Zama, Cho - ANCC @ Congo 10 & Under Boys 1m Exhib - (Final) | 8.00 |
Zama, Cho - Manor @ Congo 10 & Under Boys 1m - (Final) | 0.00 |