Saturday, Jun 29, 2019
|
Event 1 - Warm up: 08:30 AM Starts: 09:00 AM |
| 7 & Under Girls 1m Novice Rule - 1 Entries |
| 8-9 Girls 1m Novice Rule - 2 Entries |
| Group E Girls 1m (9 & Under) Rule - 3 Entries |
| 10-11 Girls 3m Novice Rule - 1 Entries |
| Group D Girls 3m (11 & Under) Rule - 2 Entries |
| 7 & Under Boys 1m Novice Rule - 1 Entries |
| 8-9 Boys 1m Novice Rule - 1 Entries |
| Group E Boys 1m (9 & Under) Rule - 3 Entries |
| 10-11 Boys 3m Novice Rule - 2 Entries |
| Group D Boys 3m (11 & Under) Rule - 1 Entries |
Event 2 - Warm up: 09:21 AM Starts: 09:51 AM |
| 7 & Under Girls 3m Novice Rule - 1 Entries |
| 8-9 Girls 3m Novice Rule - 1 Entries |
| Group E Girls 3m (9 & Under) Rule - 2 Entries |
| 10-11 Girls 1m Novice Rule - 3 Entries |
| Group D Girls 1m (11 & Under) Rule - 3 Entries |
| 7 & Under Boys 3m Novice Rule |
| 8-9 Boys 3m Novice Rule - 1 Entries |
| Group E Boys 3m (9 & Under) Rule - 3 Entries |
| 10-11 Boys 1m Novice Rule - 1 Entries |
| Group D Boys 1m (11 & Under) Rule - 2 Entries |
Event 3 - Warm up: 10:13 AM Starts: 10:43 AM |
| 12-13 Girls 1m Novice Rule - 1 Entries |
| 14-15 Girls 1m Novice Rule - 6 Entries |
| Group C Girls 1m (12-13) Rule - 6 Entries |
| 16-18 Girls 1m Novice Rule - 1 Entries |
| Group B Girls 1m (14-15) Rule - 6 Entries |
| Group A Girls 1m (16-18) Rule - 7 Entries |
| 12-13 Boys 3m Novice Rule - 2 Entries |
| 14-15 Boys 3m Novice Rule - 1 Entries |
| Group C Boys 3m (12-13) Rule - 1 Entries |
| 16-18 Boys 3m Novice Rule |
| Group B Boys 3m (14-15) Rule |
| Group A Boys 3m (16-18) Rule |
Event 4 - Warm up: 12:24 PM Starts: 12:54 PM |
| 12-13 Girls 3m Novice Rule |
| 14-15 Girls 3m Novice Rule - 2 Entries |
| Group C Girls 3m (12-13) Rule - 3 Entries |
| 16-18 Girls 3m Novice Rule - 2 Entries |
| Group B Girls 3m (14-15) Rule - 3 Entries |
| Group A Girls 3m (16-18) Rule - 1 Entries |
| 12-13 Boys 1m Novice Rule - 3 Entries |
| 14-15 Boys 1m Novice Rule - 2 Entries |
| Group C Boys 1m (12-13) Rule - 3 Entries |
| 16-18 Boys 1m Novice Rule - 4 Entries |
| Group B Boys 1m (14-15) Rule |
| Group A Boys 1m (16-18) Rule - 1 Entries |
End of Day - 01:40 PM |
Divers Entered: |
1. Adams-brown, Dustin - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
2. Albrecht, Kyley - ZAP Diving ( 1M ) |
3. Allgor, Meara - Southwest Florida Diving ( 1M | 3M ) |
4. Anderson, Logan - Unattached ( 1M ) |
5. Anglin, Danielle - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
6. Barkey, Cara - Plantation Diving Team ( 1M ) |
7. Bigwood, Kailey - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
8. Boardman, Ginger - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
9. Boardman, James - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
10. Brock, Sebastian - Florida International Diving Club ( 1M | 3M ) |
11. Caballero, Joshua - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
12. Caballero, Jude - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
13. Carparelli, Luca - Southwest Florida Diving ( 1M | 3M ) |
14. Connell, Leah - Orlando Dive Academy ( 1M ) |
15. Connell, Molly - Orlando Dive Academy ( 1M ) |
16. Constanzo, Gabriel - Unattached ( 1M | 3M ) |
17. Corces, Maya - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
18. Cowell, Gavin - Plantation Diving Team ( 1M ) |
19. Dunham, Kaeden - Woodlands Diving Academy ( 1M | 3M ) |
20. Dunham, Oliver - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
21. Dusek, Tyler - Florida International Diving Club ( 1M ) |
22. Erickson, Grace - Osprey ZAP Diving ( 1M ) |
23. Espinel, Lani - Orlando Dive Academy ( 1M ) |
24. Fleming, Canon - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
25. Folz, Lauren - Southwest Florida Diving ( 1M | 3M ) |
26. Hahn, Shannon - Orlando Dive Academy ( 1M ) |
27. Harris, Sophia - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
28. Imbimbo, Lucabella - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
29. Jacobs, Lyla - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
30. Katz, Abigail - Southwest Florida Diving ( 1M | 3M ) |
31. Kildron, Dana-grace - Orlando Dive Academy ( 1M ) |
32. Kilroy, Catherine - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
33. Lopez, Jenna - Orlando Dive Academy ( 1M ) |
34. Mann, Riley - Southwest Florida Diving ( 1M | 3M ) |
35. Martinez, Andres - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
36. Matthews, Kate - Academy Aquatic Club ( 1M ) |
37. Mcdonough, Viola - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
38. Mendez, Cillian - CSRA Diving Club ( 1M ) |
39. Miller, Raegan - Southwest Florida Diving ( 1M | 3M ) |
40. Newman, Londin - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
41. O'keefe, Sophia - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
42. Pereira, Kendall - Southwest Florida Diving ( 1M | 3M ) |
43. Peters, Veronica - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
44. Pulliam, Christopher - South Carolina Divers ( 1M | 3M ) |
45. Pulliam, Jocelyn - South Carolina Divers ( 1M | 3M ) |
46. Roache, Gabriela - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
47. Ruiz, Cassandra - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
48. Salva, Julian - Florida International Diving Club ( 1M ) |
49. Scarbrough, Quinn - Florida International Diving Club ( 1M ) |
50. Schmidt, Alyssa - Orlando Dive Academy ( 1M ) |
51. Shene, Audrey - Southwest Florida Diving ( 1M ) |
52. Swartz, Isabella - Academy Aquatic Club ( 1M ) |
53. Thomson, John - Academy Aquatic Club ( 1M ) |
54. Tommelleo, Aubin - Southwest Florida Diving ( 1M | 3M ) |
55. Townsend, Allison - Academy Aquatic Club ( 1M ) |
56. Trax, Tristan - Osprey ZAP Diving ( 1M ) |
57. Wampler, Brady - Plantation Diving Team ( 1M ) |
58. Warnken, Bo - Southwest Florida Diving ( 1M |