Saturday, Jun 17, 2017
|
Event 1 - Warm up: 08:30 AM Starts: 09:00 AM |
| 7 & Under Girls 1m Novice Rule - 3 Entries |
| 8-9 Girls 1m Novice Rule - 3 Entries |
| Group E Girls 1m (9 & Under) Rule - 1 Entries |
| 7 & Under Boys 3m Novice Rule - 1 Entries |
| 8-9 Boys 3m Novice Rule - 1 Entries |
| Group E Boys 3m (9 & Under) Rule - 2 Entries |
Event 2 - Warm up: 09:12 AM Starts: 09:42 AM |
| 7 & Under Girls 3m Novice Rule - 1 Entries |
| 8-9 Girls 3m Novice Rule - 3 Entries |
| Group E Girls 3m (9 & Under) Rule |
| 7 & Under Boys 1m Novice Rule - 1 Entries |
| 8-9 Boys 1m Novice Rule - 2 Entries |
| Group E Boys 1m (9 & Under) Rule - 3 Entries |
Event 3 - Warm up: 09:54 AM Starts: 10:24 AM |
| 10-11 Girls 1m Novice Rule - 5 Entries |
| Group D Girls 1m (11 & Under) Rule - 3 Entries |
| 12-13 Girls 1m Novice Rule - 1 Entries |
| Group C Girls 1m (12-13) Rule - 12 Entries |
| 10-11 Boys 3m Novice Rule - 2 Entries |
| Group D Boys 3m (11 & Under) Rule - 1 Entries |
| 12-13 Boys 3m Novice Rule |
| Group C Boys 3m (12-13) Rule - 1 Entries |
Event 4 - Warm up: 11:29 AM Starts: 11:59 AM |
| 10-11 Girls 3m Novice Rule - 3 Entries |
| Group D Girls 3m (11 & Under) Rule - 2 Entries |
| 12-13 Girls 3m Novice Rule |
| Group C Girls 3m (12-13) Rule - 10 Entries |
| 10-11 Boys 1m Novice Rule - 2 Entries |
| Group D Boys 1m (11 & Under) Rule - 2 Entries |
| 12-13 Boys 1m Novice Rule |
| Group C Boys 1m (12-13) Rule - 1 Entries |
Event 5 - Warm up: 12:46 PM Starts: 01:16 PM |
| 14-15 Girls 1m Novice Rule - 2 Entries |
| 16-18 Girls 1m Novice Rule - 3 Entries |
| Group B Girls 1m (14-15) Rule |
| Group A Girls 1m (16-18) Rule - 6 Entries |
| Group A+ Women 1m (19+) Rule |
| 14-15 Boys 3m Novice Rule |
| 16-18 Boys 3m Novice Rule |
| Group B Boys 3m (14-15) Rule - 2 Entries |
| Group A Boys 3m (16-18) Rule - 1 Entries |
| Group A+ Men 3m (19+) Rule |
Event 6 - Warm up: 02:00 PM Starts: 02:30 PM |
| 14-15 Girls 3m Novice Rule - 1 Entries |
| 16-18 Girls 3m Novice Rule - 2 Entries |
| Group B Girls 3m (14-15) Rule |
| Group A Girls 3m (16-18) Rule - 4 Entries |
| Group A+ Women 3m (19+) Rule |
| 5 & Under Boys 1m Novice Rule |
| 14-15 Boys 1m Novice Rule |
| 16-18 Boys 1m Novice Rule |
| Group B Boys 1m (14-15) Rule - 3 Entries |
| Group A Boys 1m (16-18) Rule - 4 Entries |
| Group A+ Men 1m (19+) Rule |
End of Day - 03:03 PM |
Divers Entered: |
1. Alabaster, Rain - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
2. Appel, Avery - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
3. Bender, Clara - Coral Springs Diving ( 1M | 3M ) |
4. Bigwood, Kailey - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
5. Burke, James - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
6. Carolan, Kaylee - Atlantic Coast Diving ( 1M | 3M ) |
7. Christiansen, Mikayla - Plantation Diving Team ( 1M ) |
8. Collie, Samantha - Seahawks Diving Team ( 1M | 3M ) |
9. Coppedge, Laurel - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
10. Cowell, Gavin - Plantation Diving Team ( 1M ) |
11. Deweese, Madison - YCF Diving Team ( 1M | 3M ) |
12. Downer, Alexiya - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
13. Downs, Taylor - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
14. Ekholm, Victoria - Atlantic Coast Diving ( 1M ) |
15. Fitzpatrick, Willa - YCF Diving Team ( 1M | 3M ) |
16. Fluharty, Keegan - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
17. Fluharty, Riley - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
18. Foster, Kaitlyn - YCF Diving Team ( 1M | 3M ) |
19. Gibbs, Ethan - YCF Diving Team ( 1M | 3M ) |
20. Graham, Tayler - Atlantic Coast Diving ( 1M | 3M ) |
21. Green, Andrew - Treasure Coast Dive Team ( 1M ) |
22. Howze, Nathan - Atlantic Coast Diving ( 1M | 3M ) |
23. Juskiewicz, Genevieve - Plantation Diving Team ( 1M ) |
24. Juskiewicz, Magdalene - Plantation Diving Team ( 1M ) |
25. Kabbej, Nadia - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
26. Kaviany, Abigail - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
27. Kaviany, Genesis - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
28. Kaviany, Trinity - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
29. Ladino, Daniel - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
30. Ladino, Gabriel - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
31. Lambert, Zachary - YCF Diving Team ( 1M | 3M ) |
32. Lindseth, James - Treasure Coast Dive Team ( 1M ) |
33. Lopez Garcia, Alanis - Plantation Diving Team ( 1M ) |
34. Lujan, Carlos - YCF Diving Team ( 1M | 3M ) |
35. Maier, Julia - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
36. Martinez, Andres - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
37. O'keefe, Sophia - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
38. Perry, Sasha - North Florida Diving ( 1M | 3M ) |
39. Reinikainen, Alexia - Plantation Diving Team ( 1M ) |
40. Reinikainen, Jonathan - Plantation Diving Team ( 1M | 3M ) |
41. Rogers, Jenna - Georgia Diving Club ( 1M | 3M ) |
42. Rogers, Sara - Georgia Diving Club ( 1M | 3M ) |
43. Rosario, Lucianne - Atlantic Coast Diving ( 1M | 3M ) |
44. Ruiz, Cassandra - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
45. Ruoff, Lindsay - Seahawks Diving Team ( 1M ) |
46. Sands, Scott - YCF Diving Team ( 1M | 3M ) |
47. Saxon, Bentli - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
48. Schmadeke, Lana - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
49. Schmitz, Melinda - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
50. Seifert, Lauren - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
51. Servaites, Jake - Treasure Coast Dive Team ( 1M ) |
52. Streefkerk, Jake - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
53. Weber, Evan - Sunrise Springboard Diving ( 1M ) |
54. Wioncek, Kenna - Plantation Diving Team ( 1M ) |
55. Zimberg, Lior - Plantation Diving Team ( 1M | 3M |